Koszyk

Nagrywaj wnętrze pojazdu kamerami 70mai

Od teraz nagrywanie wnętrza pojazdu jest możliwe również przez kamery 70mai. Dzięki nowej kamerze wewnętrznej 70mai FC02, wideorejestratory takie jak 70mai A400, A500S oraz A800S zyskały nową funkcjonalność. Kamera wewnętrzna 70mai FC02 to dodatkowy moduł wewnętrzny, służący do nagrywania tego, co dzieje się w pojeździe. Rozwiązanie polecane jest zwłaszcza do pojazdów typu taxi, a także innych rodzajów przewozu osób. Jednak w każdym typie pojazdu ta nowa perspektywa może okazać się nieoceniona!

Obraz nagrywany przez kamerę

Moduł kamery wewnętrznej 70mai oferuje nagrania w rozdzielczości FHD 1920 x 1080p przy 25fps. Przysłona obiektywu posiada jasność F/2.1, a kąt widzenia optyki to 130 stopni. Nagrania cechują się dobrej jakości obrazem, również w warunkach niskiego poziomu światła, dzięki doświetleniu przez diody emitujące światło podczerwone. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Przekonaj się jaka jest rzeczywista jakość nagrań, pobierając surowe pliki zarejestrowane bezpośrednio przez kamerę 70mai FC02, opublikowane na dysku Google.

Nagrywanie w ciemnościach

Dzięki doświetleniu realizowanemu poprzez 6 diod IR kamera potrafi nagrywać użyteczny obraz nawet w całkowitych ciemnościach! Jest to niezwykle istotna cecha, ponieważ wnętrze pojazdu w nocy najczęściej pozostaje nieoświetlone. 

Zalety dodatkowej perspektywy

Na nagraniach zwraca uwagę obszar po bokach i z tyłu pojazdu. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia mamy możliwość widzieć przez szyby pojazdu. Właściwość ta będzie ważna przy zdarzeniu, którego nie zarejestruje moduł przedni kamery. Sprawdzi się również przy monitorowaniu w trybie parkingowym. Po wykryciu wstrząsów zostanie zapisany zarówno obraz z kamery głównej, jak i wewnętrznej. 

Przeczytaj więcej o monitorowaniu parkingowym w kamerach 70mai na naszym Blogu

Budowa oraz podłączenie

Urządzenie cechuje się przemyślaną budową. Korpus jest niewielki i dyskretny. Mocowanie odbywa się za pomocą mocnej taśmy dwustronnej. Po zamocowaniu mamy możliwość regulacji pola widzenia przez pochylenie kamery. Regulacja możliwa jest w pełnym zakresie obrotu. 

Kamera podłączana jest do kompatybilnego modułu głównego za pomocą przewodu o długości ok 60 cm. Nie wymaga dodatkowej konfiguracji. Moduł główny rozpozna kamerę automatycznie. Nagrania będą dostępne z poziomu aplikacji 70mai. 

Kompatybilne modele

Kamera wewnętrzna FC02 kompatybilna jest z wideorejestratorami 70mai A400, A500S, A800S. Kamera nie zadziała z innymi urządzeniami. Kompatybilne urządzenia potrafią obsłużyć tylko pojedynczy moduł dodatkowy. Oznacza to, że po podłączeniu kamery wewnętrznej FC02 nie można podłączyć już kamery tylnej, takiej jak RC06, czy RC09.

Podsumowanie 

Dodatkowy moduł kamery wewnętrznej to znakomite uzupełnienie gamy modelowej 70mai. Nowość ucieszy nie tylko nowych klientów, ale również osoby, które już posiadają swoją kamerę 70mai, a chciałyby rozszerzyć jej możliwości

Jeśli dopiero zakupiłeś swoją kamerę 70mai zobacz również wpis tłumaczący proces konfiguracji i połączenia kamery z aplikacją.

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.