Koszyk

70mai M500 – nowa kamera samochodowa z wbudowaną pamięcią i sterowaniem głosowym

Model M500 to kolejna ciekawa nowość od 70mai. Wyróżnia się zarówno formą, jak i oferowanymi funkcjami. Ta pozbawiona wyświetlacza kamera umożliwia dyskretny montaż i nagrywanie filmów o wysokiej jakości. Kamerę obsługujemy bezpośrednio ze smartfona. Podstawowymi funkcjami możemy sterować wydając urządzeniu komunikaty głosowe. Dzięki wbudowanej pamięci M500 nie wymaga kupowania karty pamięci

Jakość nagrań

Kamera potrafi rejestrować bogate w detale nagrania zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Cieszą zwłaszcza dobre osiągi w warunkach mniejszej ilości światła. Wideorejestrator cechuje się szerokim polem widzenia 170 stopni.

Tryb HDR

70mai M500 to pierwsza kamera z portfolio tego producenta, która pochwalić się może użytecznym trybem HDR. Funkcja ta służy do poprawa widoczności w warunkach, kiedy występują duże różnice w poziomie jasności. W praktyce działanie tej funkcji widać przy wyjeżdżaniu z parkingu podziemnego, czy też tunelu oraz w nocy

Zmiana proporcji nagrywania

M500 pozwala nagrywać zarówno przy zachowaniu panoramicznych proporcji, w rozdzielczości 2592x1456p 30fps, a także w proporcjach 4:3, w rozdzielczości 2592x1944p przy 30fps. Dzięki temu możemy wybrać rozwiązanie, które będzie nam osobiście bardziej odpowiadało.

Wbudowana pamięć

Model M500 jest pierwszą kamerą tego producenta, posiadającą wbudowaną pamięć. Zwalnia to klienta z konieczności zakupu karty pamięci. Dodatkowo otrzymujemy gwarancję tego, że wbudowana pamięć jest w pełni kompatybilna z urządzeniem. Cechuje się ona również zadowalającą szybkością. 

Obsługa głosowa

Obsługę kamery ułatwia możliwość wydawania jej komunikatów głosowych. 

  • Take a photo – kamera wykona zdjęcie

  • Shoot a video – urządzenie zabezpieczy nagranie

  • Enable sound recording – uaktywnienie nagrywania dźwięku

  • Disable sound recording – deaktywowanie nagrywania dźwięku

  • Open hotspot – włączenie WiFi

  • Close hotspot – wyłączenie WiFi

Aplikacja na telefon

70mai znane jest z funkcjonalnej aplikacji na telefon. Pozwala ona nie tylko na łatwą zmianę ustawień urządzenia, ale również jego aktualizację. Dzięki aplikacji możemy w łatwy sposób przeglądać i pobierać pliki zapisane przez kamerę. Przy  modelu M500 mamy możliwość podglądu zarówno poszczególnych fragmentów, jak też wgląd na całość nagrań, na osi czasu. Dodatkowo przy podglądzie otrzymujemy możliwość wyświetlania prędkości pojazdu, przeciążeń na niego oddziaływujących, a także przechylenia oraz kompasu. 

Jeśli dopiero kupiłeś wideorejestrator 70mai, lub też planujesz jego zakup, zobacz nasz poradnik, opisujący w przystępny sposób proces rejestracji konta i konfiguracji aplikacji. 

Podsumowanie 

Model M500 stanowi znaczący powiew świeżości w gamie kamer 70mai. Kamera wyróżnia się unikalną funkcjonalnością. Posiada ciekawą formę, wbudowaną pamięć i dobrej jakości nagrania. Cieszy powrót, obecnej już we wcześniejszych modelach, obsługi głosowej. Wideorejestrator M500 stanowi niezwykle udane uzupełnienia gamy modelowej 70mai.

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 300 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.