Koszyk

Mio 848 – kamera z trybem HDR i ostrzeganiem przed fotoradarami

Kamera samochodowa Mio MiVue 848 wyróżnia się znakomitą skutecznością w odczytywaniu tablic rejestracyjnych nocą, a także rozbudowanymi systemami wspierania kierowcy w czasie jazdy. Wideorejestrator potrafi ostrzegać kierowcę przed fotoradarami, a także aktywnie wspierać w trakcie pokonywania odcinkowego pomiaru prędkości. Dodatkowo model ten wyróżnia się zasilaniem za pomocą wytrzymałego kondensatora. 

Jakość nagrań i tryb HDR

Kamera potrafi rejestrować czytelne nagrania w rozdzielczości FHD w 60fps. Takie filmy cechują się znakomitą płynnością. Zalecamy jednak zastosowanie trybu HDR przy 30 klatkach na sekundę. Kamera zapewnia wtedy o wiele czytelniejsze klipy zwłaszcza w nocy. Zdarza się, że czytelne potrafią być nawet tablice rejestracyjne nadjeżdżających pojazdów. Naturalnie kamera nie może zagwarantować wtedy stuprocentowej skuteczności. Są to jednak warunki, stanowiące najtrudniejszy sprawdzian dla rejestratorów jazdy. Kamera samochodowa Mio 848 jest tym samym polecana dla osób poruszających się wieczorem i w nocy. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą Mio 848. Kliknij aby powiększyć.

Ostrzeganie przed fotoradarami

Opisywany model zapewnia wsparcie dla kierowcy, chcącego ochronić się przed fotoradarami. W czasie pokonywania odcinkowego pomiaru kamera potrafi informować nas na bieżąco o ograniczeniach, naszej prędkości, odległości do zakończenia pomiaru, czy też szacunkowym czasie, jaki pozostał do wyjazdu z obszaru kontroli. Naturalnie potrafi wydawać również ostrzeżenia o klasycznych fotoradarach. Ich baza danych jest ciągle rozbudowywana przez kierowców. Sama aktualizacja jest niezwykle wygodna, ponieważ możemy jej dokonać bezpośrednio z naszego smartfona, poprzez dedykowaną aplikację mobilną. 

Wytrzymały kondensator

Wideorejestrator Mio MiVue 848 zasilany jest przez wytrzymały kondensator. Dzięki temu urządzenie jest bardziej odporne na niskie i wysokie temperatury, który przecież często występują w samochodach. Jest to druga w naszej ofercie kamera samochodowa Mio z takim rodzajem zasilania. Dowiedz się więcej o różnicach pomiędzy kamerami samochodowymi zasilanymi akumulatorami i kondensatorami

Podsumowanie 

Model 848 to wyczekiwana nowość w portfolio Mio. Kamera stanowi doskonałą alternatywę dla cenionego modelu 846. Zachowuje wszystkie jego najlepsze cechy: dobrze działający tryb HDR, systemy wsparcia kierowcy, aktywny uchwyt montażowy, inteligentny tryb parkingowy, możliwość obsługi z poziomu aplikacji. Dodaje do nich jednak kolejną zaletę, w postaci wyższej wytrzymałości, dzięki zasilaniu poprzez kondensator

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.