Koszyk

Navitel MR450 GPS – wideorejestrator nakładany na lusterko z funkcją kamery cofania

Kamera samochodowa Navitel MR450 GPS to ciekawy zestaw montowany na lusterko wsteczne pojazdu. Kamera potrafi nagrywać to, co przed i za pojazdem. Wideorejestrator pozwala na pracę w charakterze kamery cofania, wyświetlając obraz z tyłu na ekranie urządzenia

Jakość nagrań

Wideorejestrator posiada sensor marki Sony, który zapisuje czytelne nagrania o szerokim polu widzenia 160 stopni. Filmy mają rozdzielczość FHD i zapisywane są w 30 klatkach na sekundę. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Kamera tylna

Moduł kamery tylnej opiera się o przetwornik Galaxy Core, który zapisuje również w rozdzielczości FHD, jednak w 25fps. Kąt widzenia kamery tylnej to 100 stopni. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą tylną. Kliknij aby powiększyć.

Funkcje dodatkowe

Wśród rozbudowanych funkcji dodatkowych uwagę zwracają:

  • Rozbudowane systemy wsparcia kierowcy. Kamera posiada wbudowaną bazę danych o fotoradarach i miejscach, takich jak progi zwalniające, czy uczęszczane przejścia dla pieszych. Kiedy zbliżymy się takiego miejsca, kamera wyda stosowne ostrzeżenie dla kierowcy.
  • Funkcje związane z obecnym systemem GPS. Kamera potrafi nanosić na nagrania naszą prędkość i położenie. Dodatkowo ekran urządzenia pełni funkcję cyfrowego prędkościomierza. Moduł GPS jest również używany przy opisanym w powyższym punkcie ostrzeganiu kierowcy. 
  • Moduł WiFi i obsługa za pomocą aplikacji. Kamera pozwala na podłączenie bezpośrednio z telefonem za pomocą modułu WiFi. Po ustanowieniu połączenia możemy zdalnie zarządzać zgromadzonymi na karcie pamięci nagraniami, a także dokonywać zmiany ustawień urządzenia.
  • Wbudowany G-Sensor zapewniający pracę pasywnego trybu parkingowego. Bezpośrednio po wykryciu wstrząsów kamera jest w stanie wybudzić się i nagrać pliki, które zostaną zabezpieczone. 

Podsumowanie 

Ten zestaw DUAL wyróżnia się rozbudowanymi funkcjami dodatkowymi, przy zachowaniu rozsądnej ceny. Z wyboru będą zadowoleniu szukający kamery lusterkowej z funkcją kamery cofania, możliwością pobierania plików bezpośrednio na telefon, czy systemami wsparcia kierowcy

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.