Koszyk

Ranking wideorejestratorów 2022

Ostatnia aktualizacja: wiosna 2022

Jesteśmy świadomi, że wybór kamery samochodowej może stanowić nie lada zagwozdkę. Dlatego aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy nasz ranking kamer samochodowych. Znajdziesz tutaj tylko najlepsze produkty, wyróżniające się w swoich kategoriach jakością nagrań, poziomem wykonania i funkcjami dodatkowymi. 

Niewielki wydatek

Nie chcesz wydać na kamerę samochodową wiele, ale oczekujesz urządzenia solidnego i funkcjonalnego? Nie ma problemu. Poniżej nasze propozycje wideorejestratorów do 300zł.

Nasza rekomendacja

70mai M300

Niska cena, wysoka rozdzielczość nagrań Super FHD, opcja timelapse w trybie parkingowym, dyskretna forma i obsługa telefonem, a także różne warianty kolorystyczne.

Wybór alternatywny

70mai 1S

Możliwość wydawania komend głosowych. Jeszcze niższa cena, jednak gorsza jakość nagrań i okrojona funkcjonalność.

Lepsza jakość nagrań i funkcjonalność 

Rejestratory z tej kategorii oferują zauważalnie wyższą jakość nagrań. Różnica jest zauważalna w dzień, aby jeszcze zwiększyć się po zmroku. Kamery oferują dodatkowe rozwiązania, jak wbudowany GPS. Poniżej nasze propozycje kamer samochodowych do 450zł.

Nasza rekomendacja

DDPai Mini3

Dobra jakość również po zmroku, rozdzielczość 2,5K, wbudowana pamięć, wysoka jakość wykonania, dyskretna budowa, sterowanie ze smartfona, tryb parkingowy z opcją timelapse.

Wybór alternatywny

70mai A500S

Kompaktowa forma z wyświetlaczem. Nagrania 2,5K. Możliwość rozbudowy o kamerę tylną lub wewnętrzną w przyszłości oraz wsparcie dla aktywnego trybu parkingowego.

Wsparcie kierowcy i klasyczna budowa

W tym miejscu znajdują się kamery, które znajdą uznanie tradycjonalistów. Obie są mocowane za pomocą klasycznej przyssawki i posiadają własne wyświetlacze. Dzięki rozbudowanym systemom ostrzegania przed fotoradarami będą znakomitym wsparciem w czasie podróży. Poniżej nasze propozycje wideorejestratorów do 550zł.

Nasza rekomendacja

Mio MiVue C580 HDR GPS

Znakomite nagrania nawet w nocy dzięki trybowi HDR. Ostrzeganie przed fotoradarami, wyświetlacz, łatwa obsługa oraz opcja automatycznego trybu parkingowego.

Wybór alternatywny

Mio MiVue C450

Ostrzeganie przed fotoradarami i duży, 3″ wyświetlacz, mocowanie za pomocą uchwytu przyssawkowego.

Zestawy na przód i tył 

Miej oczy z tyłu głowy! Kamery samochodowe Dual potrafią monitorować również to, co za pojazdem. Pierwsza propozycja to model polecany już wcześniej, ale tym razem w zestawie z kamerą tylną. Druga natomiast to kamera montowana na lusterko cofania, której moduł wsteczny może pełnić również funkcję kamery cofania. Poniżej nasze propozycje kamer samochodowych do 550zł.

Nasza rekomendacja

70mai A500S Dual Set

Bestsellerowy zestaw 2 kamer, łatwa instalacja i szerokie możliwości. Nagrywaj jednocześnie obraz z przodu i tyłu pojazdu.

Wybór alternatywny

MBG Line HS900 PRO

Kamera lusterkowa z dużym ekranem i opcją kamery cofania, ułatwi manewry samochodem. Tryb parkingowy z detekcją wstrząsów oraz wsparcie dla trybu timelapse.

Ekstra nagrania i funkcje dodatkowe 

Współczesne kamery samochodowe potrafią nagrywać znakomicie wyglądające i pełne szczegółów nagrania nie tylko w dzień, ale również w nocy. Ciesz się czytelnymi filmami również w trudnych warunkach oświetleniowych. Korzystaj z niezwykle bogatych funkcji dodatkowych. Poniżej nasze propozycje polecanych kamer samochodowych do 750zł.

Nasza rekomendacja

70mai M500

Niezwykle nowoczesna kamera samochodowa z trybem HDR 2,5K i bardzo szerokim polem widzenia. Wbudowana pamięć, obsługa komunikatami głosowymi i telefonem, ostrzeganie o pieszych i opcjonalne czujniki ciśnienia i tryb timelapse.

Wybór alternatywny

Mio MiVue 846

Nagrania w trudnych warunkach z trybem HDR, ostrzeganie o fotoradarach i prowadzenie przez odcinkowy pomiar prędkości, a także wsparcie dla automatycznego trybu parkingowego.

Jakość segmentu premium

Najwyższa półka urządzeń w naszej ofercie. Znakomita jakość wykonania i wyróżniające się pod względem szczegółów nagrania w rozdzielczości 4K, a także szereg funkcji dodatkowych. Poniżej nasze propozycje najlepszych kamer samochodowych do 1200zł.

Nasza rekomendacja

Mio MiVue 886

Genialna jakość nagrań w 4K w dzień, a także niezwykle czytelne nagrania z trybem HDR 2,5K w nocy. Ostrzeganie przed fotoradarami oraz opcja aktywnego trybu parkingowego z podwójnym zapisywaniem plików.

Wybór alternatywny

Nextbase 622GW

Nagrania w jakości 4K, wbudowany filtr polaryzacyjny, funkcja SOS, dotykowy ekran, mocowanie Click & Go Pro.

Jeśli masz jakikolwiek problem z wyborem odpowiedniej dla siebie kamery samochodowej serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się pomóc najlepiej jak potrafimy!

Zobacz również nasze wpisy, które mogą być pomocne przy wyborze wideorejestratora:

Posiadamy w swojej ofercie o wiele więcej modeli wideorejestratorów. W przypadku chęci poznania pozostałych alternatyw, w tym również najświeższych nowości, zachęcamy do zobaczenia pełnej oferty kamer samochodowych:

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 300 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.