Koszyk

Ranking wideorejestratorów 2022

Ostatnia aktualizacja: jesień 2022

Jesteśmy świadomi, że wybór dobrej kamery samochodowej może stanowić nie lada zagwozdkę. Często słyszymy pytanie o to, jaki wideorejestrator kupić? Dlatego aby ułatwić podjęcie decyzji przygotowaliśmy nasz ranking kamer samochodowych. Testując od lat kamery samochodowe doskonale wiemy, czym powinien charakteryzować się dobry wideorejestrator. Dzięki temu w niniejszym rankingu znajdziesz tutaj tylko najlepsze produkty, wyróżniające się w swoich kategoriach jakością nagrań, poziomem wykonania i funkcjami dodatkowymi. 

Niewielki wydatek

Nie chcesz wydać na kamerę samochodową wiele, ale oczekujesz urządzenia solidnego i funkcjonalnego? Nie ma problemu. Poniżej nasza propozycja wideorejestratora do 300zł.

Nasza rekomendacja

70mai 1S

Niska cena, możliwość obsługi za pomocą aplikacji mobilnej. Możliwość wydawania komend głosowych. Dzięki niesamowicie dyskretnej formie model 1S można z powodzeniem zamocować również na szybie tylnej, jeśli tylko zechcemy.

Lepsza jakość nagrań i funkcjonalność 

W tym miejscu znajdziesz propozycję, która cechuje się nie tylko lepszą jakością obrazu, ale oferuje dodatkowo funkcje, takie jak dedykowany tryb parkingowy. Poniżej nasza propozycja kamery samochodowej do 400zł.

Nasza rekomendacja

70mai Lite 2

Kompaktowa forma, mimo posiadania wyświetlacza. Niezwykle czytelne nagrania, zwłaszcza obiektów będących w ruchu. Wsparcie dla aktywnego trybu parkingowego oraz aplikacji mobilnej.

Czytelne nagrania nocne z trybem HDR

Kamera samochodowa wyróżniająca się pod względem obrazu, rejestrowanego w nocy. Dzięki skutecznemu trybowi HDR możliwe jest nawet odczytywanie części tablic rejestracyjnych w ciemności. Dodatkowo otrzymujemy funkcjonalność powiększoną o funkcje związane z modułem GPS. Poniżej nasza propozycja wideorejestratora do 550zł.

Nasza rekomendacja

Mio MiVue C580 HDR GPS

Znakomite nagrania nawet w nocy dzięki trybowi HDR o wysokiej skuteczności w warunkach rzeczywistego ruchu drogowego. Ostrzeganie przed fotoradarami, wyświetlacz, łatwa obsługa oraz opcja automatycznego trybu parkingowego.

Zestawy na przód i tył 

Miej oczy z tyłu głowy! Kamery samochodowe Dual potrafią monitorować również to, co za pojazdem. Rozszerz zakres widzenia, aby lepiej rejestrować przebieg wydarzeń na drodze. Poniżej nasza propozycja kamery samochodowej do 500zł.

Nasza rekomendacja

70mai A400S Dual Set

Znakomicie wyceniony zestaw 2 kamer, cechujący się prostą obsługą. Nagrywaj czytelny obraz o szerokim polu widzenia zarówno z przodu i tyłu pojazdu. Obsługuj kamerę tak jak lubisz, poprzez wyświetlacz i klasyczne przyciski lub aplikację mobilną na telefonie.

Ekstra nagrania i funkcje dodatkowe 

Współczesne kamery samochodowe zapewniają nie tylko możliwość nagrywania przebiegu jazdy, ale oferują również rozbudowaną funkcjonalność dodatkową. Możliwość reagowania na komunikaty głosowe to tylko jedna z ciekawych funkcji tych urządzeń. Poniżej nasza propozycja polecanego wideorejestratora do 800zł.

Nasza rekomendacja

70mai M500

Niezwykle nowoczesna kamera samochodowa z trybem HDR 2,5K i bardzo szerokim polem widzenia. Wbudowana pamięć, obsługa komunikatami głosowymi i telefonem, ostrzeganie o pieszych i opcjonalne czujniki ciśnienia i tryb timelapse.

Jakość segmentu premium

Najwyższa półka urządzeń w naszej ofercie. Znakomita jakość wykonania i wyróżniające się funkcje oraz jakość obrazu. Poniżej nasza propozycja najlepszej kamery samochodowej do 1100zł.

Nasza rekomendacja

Mio MiVue 886

Genialna jakość nagrań w 4K w dzień, a także niezwykle czytelne nagrania z trybem HDR 2,5K w nocy. Ostrzeganie przed fotoradarami oraz opcja aktywnego trybu parkingowego z podwójnym zapisywaniem plików.

Kamera lusterkowa z opcją kamery cofania

Wideorejestrator, który może pełnić funkcję kamery cofania stanowi niezwykłe ułatwienie w trakcie jazdy. Poniżej nasza propozycja najlepszej lusterkowej kamery samochodowej do 650zł.

Nasza rekomendacja

MBG Line HS900 PRO HK

Duży i dotykowy wyświetlacz zapewniający możliwość podglądu z kamery tylnej. Adapter stałego zasilania w zestawie, zapewniający monitorowanie parkingowe pozostawionego pojazdu.

Monitorowanie wnętrza pojazdu (zestaw taxi)

Kamera samochodowa z monitorowaniem wnętrza to rozwiązanie, pozwalające skuteczniej rozszerzyć zakres monitoringu, również o to, co widać przez szyby boczne. Opcja polecana dla osób zajmujących się przewozem osób i wszystkich, którzy chcą rozszerzyć pole widzenia rejestratora. Poniżej nasza propozycja kamery do 500zł.

Nasza rekomendacja

Navitel RS2 DUO

Moduł wewnętrzny z diodami światła podczerwonego, zapewniający nagrania nawet w całkowitych ciemnościach. Markowe sensory Sony STARVIS w obu modułach. Aktywny uchwyt mocujący dla łatwego wypinania wideorejestratora.

Jaki wideorejestrator kupić? Jeśli masz jakikolwiek problem z wyborem odpowiedniego dla siebie dobrego wideorejestratora serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się pomóc najlepiej jak potrafimy!

Zobacz również nasze wpisy, które mogą być pomocne przy wyborze kamery samochodowej

Posiadamy w swojej ofercie o wiele więcej modeli sprawdzonych wideorejestratorów samochodowych. W przypadku chęci poznania pozostałych alternatyw, w tym również najświeższych nowości, zachęcamy do zobaczenia pełnej oferty kamer samochodowych:

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.