Koszyk

Mikavi PQ6 3CH – trzykanałowy wideorejestrator z rozbudowanym trybem parkingowym

Kamera samochodowa Mikavi PQ6 3CH wyróżnia się rozbudowanym trybem parkingowym, adapterem stałego zasilania w zestawie, a także jednoczesnym nagrywaniem z 3 modułów. Jest to propozycja stanowiąca niezwykle kompletny system zabezpieczenia pojazdu zarówno w czasie jazdy, jak i na postoju

Wideorejestrator 3-kanałowy

Kamery samochodowe o 3 kanałach potrafią nagrywać jednocześnie to, co przed pojazdem, za nim, a także przebieg wydarzeń we wnętrzu. Kąt widzenia modułu przedniego regulujemy odpowiednio ustawiając całe urządzenie. Natomiast moduł wewnętrzny i tylny posiadają niezależną regulację kąta pochylenia. Umożliwia to dostosowanie nagrywanego obrazu do warunków panujących w danym pojeździe. 

Jakość nagrań

Wideorejestrator cechuje się bardzo dobrą jakością nagrań z przedniej kamery w rozdzielczości 2,5K. Na nagraniach dziennych odczytywanie tablic rejestracyjnych pojazdów znajdujących się przed nami często nie stanowi problemu. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Kamera tylna

Moduł kamery tylnej nagrywa obraz w niższej, jednak wciąż czytelnej jakości. Dzięki temu często jesteśmy w stanie odczytać tablice rejestracyjne pojazdów, które znajdują się za nami. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą tylną. Kliknij aby powiększyć.

Kamera wewnętrzna

Moduł kamery wewnętrznej posiada doświetlenie diodami IR, dzięki czemu może nagrywać również w ciemności. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia kamera wewnętrzna widzi po części również to, co znajduje się za szybami bocznymi. Cecha ta sprawdza się doskonale przy monitorowaniu parkingowym. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą wewnętrzną. Kliknij aby powiększyć.

Nagrywanie wnętrza w każdych warunkach

Wszystkie 3 moduły posiadają bardzo jasne obiektywy, co umożliwia nagrywanie również przy mniejszej ilości światła. Dzięki doświetleniu diodami IR kamera wewnętrzna jest w stanie zarejestrować obraz również w całkowitej ciemnościach. 

Aktywny tryb parkingowy

Kamera posiada aktywny tryb parkingowy ze wsparciem dla funkcji wykrywania zapłonu, a także adapterem stałego zasilania, który jest dołączony do zestawu. Kamera posiada możliwość nagrywania ciągłego timelapse oraz low bitrate, a także możliwość detekcji ruchu i wstrząsów. Kamera samochodowa Mikavi PQ6 jest urządzeniem polecanym dla wszystkich, którzy szukają dobrego systemu zabezpieczającego pojazd w czasie postoju

Podsumowanie 

Wideorejestrator Mikavi PQ6 to kolejna kamera 3-kanałowa w naszej ofercie. Zapewnia ona doskonałej jakości nagrania. Urządzenie wyróżnia się bardzo rozbudowanym trybem parkingowym. Dzięki adapterowi stałego zasilania w zestawie jest rozwiązaniem polecanym w celu zabezpieczenia pojazdu w czasie postoju. Wbudowane moduły GPS i WiFi zwiększają możliwości kamery. 

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.