Koszyk

Mio MiVue C420 DUAL – przyjazny w obsłudze zestaw na przód i tył

MiVue C420 DUAL to zestaw zarówno na przód, jak i tył pojazdu. Kamera wyróżnia się klasyczną budową, z mocowaniem na przyssawkę, czytelnym wyświetlaczem i obsługą za pomocą łatwych do wyczucia przycisków

Jakość nagrań

Kamera potrafi rejestrować czytelne nagrania w rozdzielczości FHD w 30fps zarówno z przedniego i 25fps z tylnego modułu. Nagrania cechują się użyteczną czytelnością. Po zatrzymaniu obrazu w ciągu dnia tablice rejestracyjne poruszających się pojazdów często są możliwe do odczytania

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Kamera tylna

Moduł kamery tylnej łączony jest za pomocą pojedynczego przewodu, o długości ok. 6,5 metra. Dzięki temu można go zainstalować również w większych pojazdach. Obraz nagrywany przez tylną kamerę jest dobrej jakości.

Prosta obsługa

Kamera obsługiwana jest za pomocą dużych i czytelnych przycisków. Posiadają one skróty do często używanych funkcji. Za pomocą jednego przycisku można przykładowo zabezpieczyć nagranie przed nadpisaniem, wykonać zdjęcie, czy przejść do odtwarzania nagrań. Jeśli nie oczekujesz od kamery obsługi głosowej, sterowania z telefonu, czy dotykowego wyświetlacza, to z pewnością docenisz prostotę tego modelu.

Podsumowanie 

Model C420 DUAL to znakomita propozycja dla osób szukających prostego w obsłudze i eksploatacji wideorejestratora. Zestaw ten znajdzie uznanie u osób, które cenią sobie prostotę i nie potrzebują rozbudowanych funkcji dodatkowych.

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.