Koszyk

Mio MiVue C580 – wideorejestrator z trybem HDR i funkcjami wsparcia kierowcy

MiVue C580 to nowa kamera samochodowa, wyróżniająca się niezwykle skutecznym trybem HDR. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrej jakości nagraniami nawet w nocy. Wideorejestrator posiada również możliwość ostrzegania o fotoradach. Ta niezwykle przyjazna kierowcy kamera samochodowa posiada przejrzyste menu i jest obsługiwana za pomocą wygodnych przycisków. 

Jakość nagrań

Kamera potrafi rejestrować czytelne nagrania w rozdzielczości FHD w 60fps lub 30fps z trybem HDR.

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Skuteczny tryb HDR

Dzięki znakomicie działającemu trybowi HDR jesteśmy w stanie rejestrować czytelne nagrania trasy nawet w najtrudniejszych warunkach. Zwraca uwagę czytelność kluczowych elementów nawet w nocy

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Systemy wsparcia kierowcy

Kamera samochodowa Mio C580 HDR GPS posiada możliwość ostrzegania o fotoradarach. Co więcej potrafi również prowadzić kierowcę przez obszar objęty odcinkowym pomiarem prędkości. Dobrze działający moduł GPS pozwala na określenie naszej prędkości, wyliczenie prędkości średniej, a także obliczenie czasu, do opuszczenia strefy pomiaru prędkości. 

Prosta obsługa

Kamera obsługiwana jest za pomocą dużych i czytelnych przycisków z prawej strony obudowy. Przydatny jest zwłaszcza oznaczony pomarańczową barwą przycisk do łatwego zabezpieczania nagrań awaryjnych. Dzięki jasnemu ekranowi zachowana jest również czytelność w słoneczny dzień. 

Podsumowanie 

Model C580 HDR GPS to przystępna kamera samochodowa, która wyróżnia się prostą obsługą, wsparciem kierowcy, a także znakomitą skutecznością nagrań. Ta kamera stanowi znakomite rozwinięcie oferty wideorejestratorów MiVue o najtańsze w rodzinie urządzenie ze znakomicie działającym trybem HDR. Dzięki temu kamera samochodowa Mio C580 HDR GPS zasługuje na rekomendację

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.