Koszyk

Mio MiVue C580 – wideorejestrator z trybem HDR i funkcjami wsparcia kierowcy

MiVue C580 to nowa kamera samochodowa, wyróżniająca się niezwykle skutecznym trybem HDR. Dzięki temu możemy cieszyć się dobrej jakości nagraniami nawet w nocy. Wideorejestrator posiada również możliwość ostrzegania o fotoradach. Ta niezwykle przyjazna kierowcy kamera samochodowa posiada przejrzyste menu i jest obsługiwana za pomocą wygodnych przycisków. 

Jakość nagrań

Kamera potrafi rejestrować czytelne nagrania w rozdzielczości FHD w 60fps lub 30fps z trybem HDR.

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Skuteczny tryb HDR

Dzięki znakomicie działającemu trybowi HDR jesteśmy w stanie rejestrować czytelne nagrania trasy nawet w najtrudniejszych warunkach. Zwraca uwagę czytelność kluczowych elementów nawet w nocy

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Systemy wsparcia kierowcy

Kamera samochodowa Mio C580 HDR GPS posiada możliwość ostrzegania o fotoradarach. Co więcej potrafi również prowadzić kierowcę przez obszar objęty odcinkowym pomiarem prędkości. Dobrze działający moduł GPS pozwala na określenie naszej prędkości, wyliczenie prędkości średniej, a także obliczenie czasu, do opuszczenia strefy pomiaru prędkości. 

Prosta obsługa

Kamera obsługiwana jest za pomocą dużych i czytelnych przycisków z prawej strony obudowy. Przydatny jest zwłaszcza oznaczony pomarańczową barwą przycisk do łatwego zabezpieczania nagrań awaryjnych. Dzięki jasnemu ekranowi zachowana jest również czytelność w słoneczny dzień. 

Podsumowanie 

Model C580 HDR GPS to przystępna kamera samochodowa, która wyróżnia się prostą obsługą, wsparciem kierowcy, a także znakomitą skutecznością nagrań. Ta kamera stanowi znakomite rozwinięcie oferty wideorejestratorów MiVue o najtańsze w rodzinie urządzenie ze znakomicie działającym trybem HDR. Dzięki temu kamera samochodowa Mio C580 HDR GPS zasługuje na rekomendację

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 300 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.