Koszyk

Wideorejestratory Navitel

Oferta naszego sklepu wzbogaciła się o wideorejestratory firmy Navitel. Ten dostawca elektroniki samochodowej znany jest z produkcji systemów nawigacji oraz kamer samochodowych. Navitel to jednocześnie producent map przeznaczonych do nawigacji samochodowych. Zachęcamy do zapoznania się z produktami tego producenta.  

Kamera samochodowa Navitel R66 2K

Pierwsza z propozycji firmy Navitel to wyróżniająca się niewielkimi rozmiarami zewnętrznymi kamera pozbawiona wyświetlacza. Obsługa modelu R66 2K odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon. Kamera sygnalizuje swoje zachowanie poprzez wydawane komunikaty w języku polskim. Istotnym atutem urządzenia są nagrania w rozdzielczości 2560x1440p przy 30 klatkach na sekundę. Kamera oferuje wsparcie dla aktywnego trybu parkingowego z nagrywaniem timelapse. 

Dla kogo jest wideorejestrator Navitel R66 2K?

Navitel R66 2K wpasuje się w gusta poszukujących niewielkiej i dyskretnej kamery samochodowej, oferującej dobrej jakości nagrania

Kamera samochodowa Navitel RS2 DUO

Kolejny wideorejestrator to propozycja nagrywająca obraz z przodu pojazdu, a także jego wnętrze. Kamera wewnętrzna posiada szerokie pole widzenia, dzięki czemu obejmuje monitoringiem również częściowo szyby boczne pojazdu. Urządzenie zapisuje jednocześnie nagrania w rozdzielczości FHD z 2 modułów. Dzięki obsłudze pojemnych kart pamięci nawet do 256GB nadaje się do zapisywania dużej ilości nagrań. Dzięki aktywnemu uchwytowi z magnetycznym mocowaniem kamerę możemy łatwo demontować. Klasyczna obsługa za pomocą wygodnych, fizycznych przycisków nie nastręcza trudności. 

Dla kogo jest wideorejestrator Navitel RS2 DUO?

Navitel RS2 DUO spotka się z uznaniem osób szukających rozwiązania do jednoczesnego monitorowania przodu i wnętrza pojazdu. Ten model polecamy kierowcom zajmującym się przewozem osób.

Kamera samochodowa Navitel MR450 GPS

Kamera montowana na lusterko wsteczne zapewnia dużą dyskrecję. Obecność kamery w pojeździe nie jest mocno widoczna z zewnątrz, natomiast kierowca otrzymuje do dyspozycji duży ekran dotykowy. Moduł tylny zapewnia nie tylko możliwość nagrywania tego, co za pojazdem, ale może służyć w roli kamery ułatwiającej manewry cofania. Kamera potrafi nagrywać jednocześnie obraz w rozdzielczości FHD z obu modułów. MR450 GPS potrafi ostrzegać kierowcę o zagrożeniach, bazując na wbudowanej bazie danych. 

Dla kogo jest wideorejestrator Navitel MR450 GPS?

Navitel MR450 GPS to propozycja dla szukających kamery lusterkowej z funkcją kamery cofania. Urządzenie oferuje ponadto duży ekran dotykowy, wyświetlający ostrzeżenia dla kierowcy. 

Kamera samochodowa Navitel RC3 PRO

Najbardziej zaawansowany model w ofercie firmy to RC3 PRO. Jest to wideorejestrator 3-kanałowy, nagrywający jednocześnie przód, tył oraz wnętrze pojazdu. Każda z kamer to osobny moduł, z możliwością odłączenia i niezależną regulacją kąta pochylenia. Urządzenie zapisuje jednocześnie obraz z 3 kamer w rozdzielczości FHD. Dzięki aktywnemu uchwytowi montażowemu możliwe jest łatwe wypinanie kamery z auta. Kamera wyróżnia się pod względem komfortu obsługi. Do dyspozycji mamy dotykowy ekran urządzenia, klasyczne przyciski na dolnej krawędzi obudowy, a także możliwość zarządzania z poziomu aplikacji na telefonie. Za zasilanie kamery odpowiada odporny na skrajne temperatury kondensator. W czasie jazdy kamera wpiera kierowcę wydając ostrzeżenia przed fotoradarami. 

Dla kogo jest wideorejestrator Navitel RC3 PRO?

Navitel RC3 PRO to propozycja zapewniająca kompleksowe monitorowanie pojazdu, również w trybie parkingowym. Zestaw 3-kanałowy oferuje znakomite oddanie sytuacji wokół pojazdu oraz w jego wnętrzu. Duży, dotykowy ekran potrafi wyświetlać ostrzeżenia dla kierowcy. Jest to bardziej zaawansowana alternatywa dla osób zajmujących się przewozem osób, a także wszystkich kierowców, poszukujących pełnej ochrony pojazdu. 

Tabela porównawcza

Poniżej prezentujemy tabelę porównawczą omawianych kamer samochodowych Navitel.

Kamery samochodowe Navitel

Podsumowanie 

Kamery samochodowe Navitel stanowią zróżnicowane produkty, wśród których wielu kierowców znajdzie interesującą dla siebie ofertę. Uwagę zwraca, że jedynie model R66 2K oferuje zapis tylko z przodu. Modele RS2 DUO oraz MR450 GPS to propozycje nagrywające jednocześnie przód i wnętrze lub tył pojazdu. Wideorejestrator RC3 PRO łączy te cechy, pozwalając jednocześnie nagrywać z przodu, tyłu i wnętrza kabiny. Widać tutaj zarysowaną pewną gradację produktów, które oprócz funkcjonalności różnią się również ceną. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami kamer korzystając z poniższego odnośnika. 

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 1000 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.