Koszyk

VANTRUE E1 – skuteczna kamera HDR, z bezprzewodowym pilotem i rozpoznawaniem mowy

VANTRUE E1 to nowa kamera samochodowa w ofercie tego cenionego producenta. Urządzenie łączy wysoką jakość wykonania ze znakomitą jakością nagrań i niewielkimi rozmiarami zewnętrznymi. Wyróżnikiem tego wideorejestratora jest bezprecedensowe połączenie obsługi komend głosowych z bezprzewodowym pilotem, który znajdziemy w zestawie. Dzięki temu zabezpieczanie kluczowych nagrań jeszcze nigdy nie było tak proste! Wbudowany moduł WiFi pozwala na obsługę za pomocą aplikacji mobilnej, a rozbudowany tryb parkingowy dba o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu. 

Jakość nagrań

Kamera potrafi rejestrować czytelne nagrania w rozdzielczości 2,5K w 30fps oraz FHD w 60fps. Nagrania posiadają dużą ilość szczegółów nawet w gorszych warunkach oświetleniowych. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Skuteczny tryb HDR

Znakomicie działający tryb HDR znacząco zwiększa czytelność nagrań nocnych. Wprawdzie nie zawsze, ale czasami nawet w całkowitych ciemnościach tablice mijanych z naprzeciwka pojazdów są możliwe do odczytania. 

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Bezprzewodowy pilot

W zestawie z kamerą znajdziemy bezprzewodowy pilot, który umożliwia łatwe zabezpieczanie nagrań. Ponadto pozwala on na sterowanie wbudowanym w kamerę mikrofonem. 

Rozpoznawanie mowy

Wieloma funkcjami kamery można sterować w łatwy sposób poprzez przypisane komendy głosowe. Umożliwiają one zabezpieczanie nagrań, sterowanie wyświetlaczem, nagrywaniem dźwięku, czy wykonywanie zdjęcia

Podsumowanie 

Model VANTRUE E1 to bardzo ciekawa premiera, która z pewnością znajdzie uznanie wśród wielu nabywców. Kamera wyróżnia się zwłaszcza niezwykle łatwą obsługą. Najważniejszą funkcją każdej kamery samochodowej jest uwiecznienie istotnych zdarzeń drogowych. Niezwykle pomocne jest w tym zabezpieczenie pliku, aby nie został on w przyszłości nadpisany. W modelu Element 1 możemy tego dokonać aż na 3 sposoby: poprzez przycisk bezprzewodowy, komendę głosową, a także pomarańczowy przycisk na obudowie. Wcześniej żadna inna kamera samochodowa nie oferowała aż tylu możliwości.

Drugim istotnym wyróżnikiem tego modelu jest jakość nagrań. Im warunki trudniejsze, tym bardziej docenić należy skuteczność trybu HDR, który znakomicie poprawia jakość nagrań w warunkach nocnych. Wprawdzie nie zawsze, ale często na nagraniach dają się odczytać tablice samochodowe nie tylko poprzedzających, ale i nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdów

 

Dodaj komentarz
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.