Dziśczłowiek nagrywa wszystko i wszędzie, po czym wrzuca dany materiał do sieci, marząc o wielkiej internetowej sławie. Dzieje się tak nie od dziś, więc wszyscy znamy filmy ze śmiesznymi zwierzętami lub podziwiamy nietypowe wpadki poszczególnych osób. Jednak wideorejestratory wprowadziły wszystko na nowszy poziom. Teraz najbardziej popularne są nagrania z kamerek samochodowych.Rosyjska ruletka

Cała fala filmików zapisanych na wideorejestratory przyszła do nas prosto z rosyjskich ulic. Nie wiedzieć czemu, w Internecie możemy natknąć się na wiele filmików pokazujących nietrzeźwe osoby tańczące na środku drogi lub przechodniów ubranych w niecodzienne stroje lub znajdujących się w bardzo ciekawych sytuacjach. Możemy śmiać się z tych filmów właśnie dzięki kierowcom, który mają w swoich pojazdach kamerki samochodowe i przesyłają swoje nagrania użytkownikom najpopularniejszych portali społecznościowych.

Pomoc drugiemu

Na liście najciekawszych i najbardziej popularnych nagrań z wideorejestratorów znajdują się również filmik, które pokazują dobro ludzi dla innych (i nie mówimy tu tylko o pomocy drugiemu człowiekowi). W ostatnich miesiącach wręcz viralowym stał się filmik ukazujący mężczyznę ratującego małego kotka, który nie był w stanie uciec z ekspresowej drogi. Samochody jedynie go omijały. Natomiast mężczyzna samochodu z kamerką w środku jako jedyny zatrzymał się aby zabrać zwierzę z drogi i dać mu opiekę.

Na poważnie i dla żartu

Kamerki samochodowe i nagrania z nich mogą służyć zarówno poprawie humoru, pokazaniu dobroci innych osób oraz być poważną przestrogą dla innych ludzi. Dzięki takim nagraniom do Internetu trafia bardzo dużo materiałów, które nie tylko są ciekawe czy śmieszne, ale również dają wiele do myślenia, szczególnie innym uczestnikom ruchu. Wideorejestratory wprawiają więc nie tylko w dobry nastrój, ale także mogą czegoś nauczyć. Polecamy poświęcić chwilę czasu i poszukać tych najciekawszych nagrań, które zanotowały kamerki internetowe. A może sami macie się czym pochwalić?