Koszyk

O sklepie Wideorejestratory.pl

Wideorejestratory.pl logo 400px

 

Cześć. Miło mi, że chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nas. 🙂 Zapraszam do lektury.

Jak nazwa wskazuje, sklep Wideorejestratory.pl specjalizuje się w wideorejestratorach samochodowych, zwanych także po prostu kamerkami samochodowymi. Sklep uruchomiony został w październiku 2021 roku, jednakże firma zarządzająca sklepem prowadzi aktywną działalność handlową w branży samochodowych rejestratorów jazdy już od roku 2014Coś tam zatem o tych kamerkach do auta już wiemy i tę wiedzę oraz doświadczenie przekuwamy w ofertę sprawdzonych kamer samochodowych, którą znajdziesz w tym sklepie.

Dlaczego wideorejestratory.pl?

Choć kamerami samochodowymi aktywnie handlujemy od roku 2014 w różnych kanałach sprzedaży, genezą powstania sklepu w domenie wideorejestratory.pl było stworzenie prostej i przystępnej oferty samochodowych rejestratorów jazdy na każdą kieszeń. Koncentrujemy się na prostocie przekazu najważniejszych atutów i korzyści płynących z funkcjonalności urządzeń w ofercie sklepu.

Podstawą naszej działalności jest ścisła specjalizacja i dokładne zgłębianie tajników sprzętu, który następnie proponujemy naszym klientom. W ofercie mamy tylko produkty, które znamy i samodzielnie przetestowaliśmy. Dzięki temu z jednej strony łatwiej przedstawić nam ich mocne i słabe strony, z drugiej natomiast mamy pewność czego możesz się spodziewać podczas użytkowania danych urządzeń.

Wsparcie klienta - czyli Ciebie

Ogromny nacisk kładziemy na satysfakcję klientów. Tak, wiemy, że w dzisiejszych czasach to być może wyświechtane już hasło, ale faktycznie codziennie mocno staramy się, aby każdy klient – mamy szczerą nadzieję, że wkrótce także i Ty – uzyskał rzeczowe i wyczerpujące wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.

Zwracając się do nas z zapytaniem czy problemem związanym z kamerami samochodowymi, możesz być pewien, że w miarę naszych możliwości i zakresu kompetencji otrzymasz pomoc oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru, eksploatacji, czy konfiguracji wideorejestratorów samochodowych – także już po zakupie sprzętu.

A przy okazji, posiadamy też certyfikat “Sklep Prokonsumencki”, który oznacza, że spełniamy wszelkie standardy prawne związane z przestrzeganiem Twoich praw jako klienta w zakresie realizacji zamówień, procedur odstąpienia od umowy czy reklamacji, a nasz regulamin pozostaje w stuprocentowej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zespół

zoya team

Ludzie to podstawa każdej organizacji i każdego przedsięwzięcia. Poznaj ekipę, która pracuje przy sklepie wideorejestratory.pl:

  • Od lewej: Marcin i Przemek H., spece d/s najlepszej obsługi klienta, właśnie z którymś z tych dżentelmenów będziesz mieć do czynienia dzwoniąc lub pisząc do nas.
  • Po prawej: Przemek K. – spec d/s zamówień i logistyki; Paweł – spec d/s zarządzania ofertą na tej stronie i nie tylko (i przy okazji autor tej fotografii).
  • Pośrodku: Ojciec Dyrektor Dawid, taki Krzysiek Jarzyna ze Szczecina w tej firmie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli dotrwałaś lub dotrwałeś do tego momentu, a dociekliwość i wnikliwość masz we krwi oraz wciąż chcesz wiedzieć więcej o nas i o firmie, która prowadzi ten sklep, to zajrzyj na stronę zoya.lab, the e-commerce company. Tam znajdziesz odnośniki do naszych pozostałych kanałów sprzedaży wideorejestratorów samochodowych i nie tylko.

A jeśli wolisz po prostu pogadać lub wymienić z nami kilka wiadomości, skontaktuj się z nami, a któryś z w/w dżentelmentów z ochotą się Tobą zajmie (jakkolwiek to brzmi). 🙂

Zapraszam serdecznie,

Ojciec Dyrektor wideorejestratory.pl

Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia powyżej 300 zł dostarczamy do paczkomatów InPost bezpłatnie.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.