Koszyk

O sklepie Wideorejestratory.pl

Wideorejestratory.pl logo 400px

 

Cześć. Miło mi, że chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nas. 🙂 Zapraszam do lektury.

Jak nazwa wskazuje, sklep Wideorejestratory.pl specjalizuje się w wideorejestratorach samochodowych, zwanych także po prostu kamerkami samochodowymi. Sklep uruchomiony został w październiku 2021 roku, jednakże firma zarządzająca sklepem prowadzi aktywną działalność handlową w branży samochodowych rejestratorów jazdy już od roku 2014Coś tam zatem o tych kamerkach do auta już wiemy i tę wiedzę oraz doświadczenie przekuwamy w ofertę sprawdzonych kamer samochodowych, którą znajdziesz w tym sklepie.

Dlaczego wideorejestratory.pl?

Choć kamerami samochodowymi aktywnie handlujemy od roku 2014 w różnych kanałach sprzedaży, genezą powstania sklepu w domenie wideorejestratory.pl było stworzenie prostej i przystępnej oferty samochodowych rejestratorów jazdy na każdą kieszeń. Koncentrujemy się na prostocie przekazu najważniejszych atutów i korzyści płynących z funkcjonalności urządzeń w ofercie sklepu.

Podstawą naszej działalności jest ścisła specjalizacja i dokładne zgłębianie tajników sprzętu, który następnie proponujemy naszym klientom. W ofercie mamy tylko produkty, które znamy i samodzielnie przetestowaliśmy. Dzięki temu z jednej strony łatwiej przedstawić nam ich mocne i słabe strony, z drugiej natomiast mamy pewność czego możesz się spodziewać podczas użytkowania danych urządzeń.

Wsparcie klienta - czyli Ciebie

Ogromny nacisk kładziemy na satysfakcję klientów. Tak, wiemy, że w dzisiejszych czasach to być może wyświechtane już hasło, ale faktycznie codziennie mocno staramy się, aby każdy klient – mamy szczerą nadzieję, że wkrótce także i Ty – uzyskał rzeczowe i wyczerpujące wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego.

Zwracając się do nas z zapytaniem czy problemem związanym z kamerami samochodowymi, możesz być pewien, że w miarę naszych możliwości i zakresu kompetencji otrzymasz pomoc oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru, eksploatacji, czy konfiguracji wideorejestratorów samochodowych – także już po zakupie sprzętu.

A przy okazji, posiadamy też certyfikat “Sklep Prokonsumencki”, który oznacza, że spełniamy wszelkie standardy prawne związane z przestrzeganiem Twoich praw jako klienta w zakresie realizacji zamówień, procedur odstąpienia od umowy czy reklamacji, a nasz regulamin pozostaje w stuprocentowej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zespół

zoya team

Ludzie to podstawa każdej organizacji i każdego przedsięwzięcia. Poznaj ekipę, która pracuje przy sklepie wideorejestratory.pl:

  • Od lewej: Marcin i Przemek H., spece d/s najlepszej obsługi klienta, właśnie z którymś z tych dżentelmenów będziesz mieć do czynienia dzwoniąc lub pisząc do nas.
  • Po prawej: Przemek K. – spec d/s zamówień i logistyki; Paweł – spec d/s zarządzania ofertą na tej stronie i nie tylko (i przy okazji autor tej fotografii).
  • Pośrodku: Ojciec Dyrektor Dawid, taki Krzysiek Jarzyna ze Szczecina w tej firmie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli dotrwałaś lub dotrwałeś do tego momentu, a dociekliwość i wnikliwość masz we krwi oraz wciąż chcesz wiedzieć więcej o nas i o firmie, która prowadzi ten sklep, to zajrzyj na stronę zoya.lab, the e-commerce company. Tam znajdziesz odnośniki do naszych pozostałych kanałów sprzedaży wideorejestratorów samochodowych i nie tylko.

A jeśli wolisz po prostu pogadać lub wymienić z nami kilka wiadomości, skontaktuj się z nami, a któryś z w/w dżentelmentów z ochotą się Tobą zajmie (jakkolwiek to brzmi). 🙂

Zapraszam serdecznie,

Ojciec Dyrektor wideorejestratory.pl

Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.