Adapter zasilania Navitel Smart Box Max

79,00 

Adapter stałego zasilania Navitel Smart Box Max umożliwia uaktywnienie aktywnego trybu parkingowego w kompatybilnych wideorejestratorach. Adapter dla kamer Navitel ze złączem mini USB.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

 • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
 • Dostawa gratis już od 500 zł
 • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
 • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Adapter zasilania, którego funkcją jest podpięcie kamer samochodowych bezpośrednio do instalacji elektrycznej pojazdu. Pozwala to na zasilanie kamery również w czasie postoju. Dzięki zastosowaniu adaptera istnieje możliwość przetworzenia napięci 12V z instalacji pojazdu, do 5V, których do pracy wymaga kamera. Kolejną funkcją adaptera jest dbanie napięcie akumulatora pojazdu. Dzięki wbudowanym w adapter zabezpieczeniom jest on chroniony przed nadmiernym rozładowaniem. 

Podłączenie adaptera

 • Adapter obsługuje funkcję ACC wykrywającą zapłon silnika
 • Podłączany jest bezpośrednio do instalacji elektrycznej twojego pojazdu
 • Adapter posiada trzy przewody wejściowe:
  Battery+ (żółty) – podłączany do obwodu zasilania stałego, które podaje napięcie także po wyłączeniu zapłonu.
  ACC (czerwony) – podłączany do obwodu, który aktywny jest po włączeniu zapłonu w samochodzie (przekręceniu kluczyka w stacyjce).
  GND (czarny) – masa, należy przymocować np. do elementu karoserii samochodu.

Zabezpieczenie akumulatora 

Adapter zabezpiecza akumulator naszego pojazdu przed nadmiernym rozładowaniem. Przy korzystaniu z adaptera nie musimy obawiać się braku możliwości odpalenia samochodu. Smart Box Max kompatybilny jest z instalacjami o napięciu zasilania 12-24V. Deklarowany poziom odcięcia to 12,1V z dokładnością do +/- 0,2V. Zmierzony poziom odcięcia to ok. 11,8V.

Sposób pracy adaptera

Przy wyłączeniu zapłonu pojazdu przewód ACC jest nieaktywny, a adapter zasilać będzie kamerę nieprzerwanie do momentu osiągnięcia jednego z ustawionych poziomów odcięcia. Po spadku napięcia poniżej zadanej wartości adapter odetnie zasilanie kamery. Powtórne pojawienie się napięcia na przewodzie ACC po uruchomieniu pojazdu skutkować będzie wznowieniem zasilania kamery przez adapter.

Podłączenie rejestratora

Adapter posiada przewód zasilający kamerę o długości ok. 3,5 metra. Przewód kończy się wtyczką prostą mini-USB. Napięcie wyjściowe wynosi 5V, natomiast natężenie 2A. Długość przewodów przyłączeniowych do instalacji elektrycznej to natomiast ok. 1 metr.

Adapter może pracować w sposób ciągły, albo z wyłącznikiem czasowym 6 / 12 / 18 / 24 godzin.

Jedynie opinie od użytkowników oznaczonych jako "Zweryfikowany" pochodzą od faktycznych klientów sklepu. Pozostałe opinie nie są weryfikowane, czy zostały opublikowane przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Adapter zasilania Navitel Smart Box Max”