Kamera samochodowa 70mai M500
Oceniono 0 na 5
499,00 639,00  Wybierz opcje

Kamera samochodowa 70mai M500

499,00 639,00 

Ta znakomicie wykonana kamera samochodowa jest pozbawiona wyświetlacza, a jej obsługa realizowana jest za pomocą wygodnej aplikacji na telefon. Dodatkowo częścią funkcji kamery możemy sterować zdalnie, za pomocą komend głosowych. To niesamowicie wygodne rozwiązanie zdecydowanie ułatwia obsługę sprzętu, zwłaszcza zabezpieczanie ważnych nagrań. Dzięki wbudowanej pamięci do kamery nie trzeba dokupować oddzielnej karty pamięci.

Wyczyść

Adapter zasilania 70mai Hardwire Kit ACC USB-C (UP03)

Adapter zasilania do kompatybilnych kamer ze złączem USB-C, umożliwiający wykorzystanie aktywnego trybu parkingowego.

70mai TPMS T04 czujniki ciśnienia opon do M500

Zestaw czujników monitorujących ciśnienie w oponach samochodu. Czujniki kompatybilne są z kamerą samochodową 70mai M500.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

70mai M500 to pierwsza kamera tego producenta w wbudowaną pamięcią. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba martwić się o dobór odpowiedniej, kompatybilnej karty pamięci. Dodatkowo uzyskując dostęp do plików z poziomu aplikacji, mamy możliwość podglądu na osi czasu, z podziałem na kolejne dni. Cieszy również wysoka jakość samych nagrań, które są bogate w szczegóły i pozostają czytelne również po zmroku

Mocne strony

Szeroki kąt widzenia

Kamera posiada optykę o polu widzenia 170 stopni. Poniżej prezentujemy stopklatki wykonane z nagrań pochodzących z oferowanego urządzenia. Można na ich podstawie ocenić ile widać w rzeczywistych warunkach ruchu drogowego na nagraniach pochodzących z 70mai M500.

Wbudowana pamięć

Dzięki obecności wbudowanej pamięci, kamera 70mai M500 nie wymaga zakupu karty pamięci! Wbudowana pamięć jest szybka i zapewnia brak obaw i kompatybilność z urządzeniem. Kamery występują w 3 wersjach, o pojemności 32, 64 i 128GB. 

Obsługa głosowa

Niesamowite ułatwienie w obsłudze stanowi obsługa komunikatów głosowych. Cieszy zwłaszcza obecność cieszącej się popularnością funkcji głosowego zabezpieczania plików!

GPS & GLONASS

Dzięki obsłudze obu standardów pozycjonowania, kamera pozwala na dokładniejszy i stabilniejszy zapis danych o prędkości i położeniu pojazdu

Wygodny uchwyt montażowy

Przemyślane mocowanie zapewnia z jednej strony pewne trzymanie kamery, a z drugiej pozwala na jej łatwe wysunięcie, celem zdemontowania.

Dyskrecja

70mai M500 to kamera samochodowa o nowoczesnym wyglądzie, a także niewielkich wymiarach. Dodatkowo jej forma sprzyja ukryciu urządzenia w pojeździe. Kamera nie będzie nadmiernie rzucała się w oczy, jednocześnie znakomicie wywiązując się ze swoich funkcji.

WiFi & Bluetooth

Dzięki obecności standardów komunikacji bezprzewodowej, kamera pozwala na wygodne i proste łączenie się z telefonem

Spolszczona aplikacja

Ta pozbawiona ekranu kamera obsługiwana jest głownie za pomocą dedykowanej aplikacji. Z poziomu telefonu możemy w łatwy sposób dokonywać uaktualnień urządzenia.

Łatwy dostęp do nagrań

Aplikacja pozwala na przeglądanie nagrań z podglądem osi czasu. Możemy dzięki temu w łatwy sposób pobrać tylko to, co nas interesuje. Dodatkowo na podglądzie nagrań możemy zobaczyć dane o aktualnej prędkości, przechyleniu, czy przeciążeniach, którym poddawany był pojazd. Dostępny jest również klasyczny widok plików, podzielonych zgodnie z ustawieniami interwału zapisu.

Po skonfigurowaniu funkcji ADAS podczas oglądania plików w aplikacji, zyskujemy podgląd dodatkowych elementów. Możemy wtedy widzieć, jak działają funkcje AI, które aktywnie rozpoznają obiekty, aby wydawać ostrzeżenia o nich. Kamera rozpoznaje pojazdy, rowerzystów, czy pieszych oraz oszacowuje odległości od nich. W czasie jazdy te funkcje służą do wydawania głosowych ostrzeżeń przez kamerę

Aktywny tryb parkingowy

Kamera wyposażona jest w aktywny tryb parkingowy z nagrywanie filmów poklatkowych. Wymaga on zastosowania dedykowanego adaptera stałego zasilania

Film timelapse jest nagraniem w ok. 30-krotnie przyśpieszonym tempie. W przypadku wykrycia wstrząsów kamera nagra klasyczne nagranie. Wraz z ustaniem wstrząsów powróci do nagrywania filmu poklatkowego

Systemy wsparcia kierowcy

Kamera posiada rozbudowany system wsparcia kierowcy ADAS, który potrafi:

  • informować o przekraczaniu linii (komunikat: zmiana pasa ruchu),
  • monitorować ruszanie spod świateł (komunikat: wykryto ruch z przodu),
  • ostrzega przed nadmiernym zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu (komunikat: uwaga przód samochodu),
  • ostrzega przed pieszymi wkraczającymi na drogę (komunikat: uważaj na pieszych).

Kompatybilność z czujnikami ciśnienia

Kamera 70mai M500 jest kompatybilna z bezprzewodowymi czujnikami ciśnienia w oponach TPMS T04 (dostępne osobno).  Pozwalają one na łatwe kontrolowanie poziomu powietrza. Dodatkowo kamera poinformuje nas w przypadku wykrycia zbyt niskiego poziomu napompowania. Zastosowanie dodatkowych czujników zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Jakość nagrań

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Wybór proporcji nagrywanego obrazu

70mai M500 pozwala zarówno na nagrania o panoramicznych proporcjach, w rozdzielczości 2592x1456p 30fps, jak też nagrywanie bez przycięcia obrazu, w maksymalnej rozdzielczości 2592x1944p30fps

Tryb HDR

70mai M500 posiada tryb HDR który pozwala zobaczyć szczegóły w warunkach dużej różnicy w jasności. Tryb ten zwiększa też czytelność z nocy.

Zawartość zestawu

Dane techniczne

Waga0.45 kg
Max rozdzielczość video

2.5K

WiFi i aplikacja

Tak

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Brak

Ręczne zabezpieczanie plików

Komenda głosowa

Sposób montażu

Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Akumulator

Rodzaj gniazda zasilania

USB-C

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

70mai

Pojemność pamięci

32GB, 64GB, 128GB

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa 70mai M500”