Kamera samochodowa DDPai Mini 3 (32GB)

409,00 

Kamera DDPai Mini 3 to elegancki i dyskretny wideorejestrator. Zaskakuje bardzo dobrą relacją ceny, do oferowanej jakości nagrań oraz oferowanych funkcji. Nagrania w jakości 2.5K, wbudowana pamięć i dołączony pilot bezprzewodowy to tylko niektóre zalety tej kamery.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 30 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Nie martw się o wybór właściwej karty pamięci, DDPai Mini 3 posiada wbudowaną, szybką pamięć o pojemności 32GB. Atutem urządzenia jest prostota obsługi za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji. Kamera jest mała, dyskretna i bardzo solidnie wykonana. Wygodny, odczepiany uchwyt pozwala na łatwe demontowanie urządzenia z pojazdu. Zasilana kondensatorem, który przeciwieństwie do akumulatora nie ulega degradacji podczas użytkowania. Aktywny tryb parkingowy zabezpieczy pojazd w czasie postoju (wymaga dokupienia adaptera stałego zasilania).

Kamera samochodowa DDPai Mini 3 32GB

Bezprzewodowy przycisk

Dedykowany przycisk do zabezpieczania nagrań to rzadkość w kamerach samochodowych. DDPai Mini 3 nie tylko obsługuje to rozwiązanie, ale oferuje je jeszcze w zestawie! Poznaj niesamowitą wygodę obsługi!

Demontowalny uchwyt

Moduł kamery jest w łatwy sposób demontowany z uchwytu. Dzięki temu możesz łatwo wyciągnąć ją w każdej chwili z pojazdu. Moduł zbudowany jest z dobrej jakości materiałów i pozwala na pewne wpięcie modułu kamery. 

Kamera samochodowa DDPai Mini 3 32GB
Kamera samochodowa DDPai Mini 3 32GB

Wbudowana Pamięć

Kamera posiada wbudowaną, szybką pamięć o pojemności 32GB. Pozwala ona na zapis ponad 4 godzin unikalnego materiału przed rozpoczęciem nadpisywania plików. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu karty pamięci.

Aktywny tryb parkingowy

Wideorejestrator posiada wsparcie dla aktywnego trybu parkingowego z funkcją timelapse. Kamera potrafi nagrywać filmy poklatkowe, które zapewnią podgląd zdarzeń z okresu, kiedy pojazd był zaparkowany. Do poprawnego działania trybu parkingowego potrzebne jest podłączenie przez adapter stałego zasilania

ddpai mini 3
Kamera samochodowa DDPai Mini

Szeroki kąt widzenia

Rozległe pole widzenia jest ważnym atrybutem każdej kamery samochodowej. Model Mini 3 posiada optykę, która rejestruje obraz o kącie 140 stopni. Pozwala on na wierne oddanie sytuacji w ruchu drogowym. Zachęcamy do obejrzenia na poniższych stopklatkach z nagrań jak wygląda pole widzenia rejestratora w warunkach rzeczywistego ruchu drogowego. 

screen z aplikacji
screen z aplikacji
screen z aplikacji

Dedykowana aplikacja

Podobnie jak pozostałe modele z serii Mini, również Mini 3 obsługiwany jest za pomocą aplikacji na telefon. Dzięki obecności w kamerze modułu WiFi potrafi stworzyć ona punkt dostępu, z którym łączymy się za pomocą telefonu. Mamy wtedy możliwość zmiany ustawień kamery, zdalny podgląd obrazu przez nią rejestrowanego oraz możliwość pobierania nagrań do pamięci smartfona

Mocne strony

Jakość nagrań

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Sprawdź jakość nagrań kamery

Pobierz nagrania skopiowane bezpośrednio z karty pamięci, aby zobaczyć na własne oczy, w jakiej jakości nagrywa wideorejestrator.

Zawartość zestawu

zawartość opakowania box content

Dane techniczne

Waga0,365 kg
Max rozdzielczość video

2.5K

WiFi i aplikacja

Tak

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Brak

Max pojemność pamięci

pamięć wbudowana 32GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Kondensator

Rodzaj gniazda zasilania

Jack 3.5mm

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

DDPai

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa DDPai Mini 3 (32GB)”