Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL

899,00 

Kamera Mikavi PQ4 to zestaw dual z sensorem Sony STARVIS i zapisem w rozdzielczości FHD 1920x1080p. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia 170 stopni kamery zarejestrują więcej akcji. Tryb HDR dopasowujący ekspozycję tak, aby cały kadr był równomiernie oświetlony. Adapter stałego zasilania w zestawie i zasilanie kondensatorem. Łatwa obsługa przez aplikację i wbudowany moduł GPS.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa gratis już od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Zestaw dual oparty o markowe podzespoły, który dzięki sensorowi Sony STARVIS poradzi sobie również w warunkach niskiego poziomu oświetlenia. Zapis w rozdzielczości FHD 1920x1080p zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia 170 stopni kamery zarejestrują więcej akcji. Tryb HDR dopasowujący ekspozycję tak, aby cały kadr był równomiernie oświetlony. W zestawie znajdziemy dołączony adapter stałego zasilania, umożliwiający użycie aktywnego trybu parkingowego z trybem timelapse

Mocne strony

HDR

Rejestrator samochodowy musi być gotowy na pracę w zmiennych warunkach oświetleniowych. Czasem to, co istotne skrywać może się w mroku, lub być oświetlone mocnym źródłem światła. Automatyczna i błyskawiczna korekcja ekspozycji oraz łączenie różnie naświetlonych klatek w jeden obraz gwarantuje optymalny poziom jasności i kontrastu.
Wyraźny obraz w lepszych i bardziej nasyconych kolorach.

Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL
Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL

Szeroki kąt widzenia

Rozległe pole widzenia w 170 stopniach zarówno z przodu, jak i tyłu daje mam możliwość dokładnego zapisu całości wydarzeń rozgrywających wkoło pojazdu. Nie pozwól umknąć temu, co ważne. Poniżej prezentujemy zrzut ekranu z nagrania, wykonanego za pomocą opisywanego modelu, na którym widać, jak szeroki jest kąt widzenia w warunkach ruchu drogowego.

Sensory Sony STARVIS

Kamera PQ4 w wariancie DUAL to zestaw dwóch kamer. Co godne podkreślenia obie należą do linii Sony STARVIS! W kamerze przedniej znajdziemy nagrywający w 1080p moduł IMX327. Kamera tylna również zapewnia jakość 1080p i bazuje na matrycy IMX291. Połączenie takie pozwala na bardzo dobre efekty zarówno w dobrych, jak i gorszych warunkach oświetleniowych. 

Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL
Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL

Rozbudowany zestaw

W skład którego wchodzą:

  • kamera przednia i tylna,
  • przewód USB,
  • uchwyt z taśmą dwustronną,
  • zasilacz z przewodem,
  • zasilacz stałego zasilania.

Aktywny tryb parkingowy

Dzięki dedykowanemu adapterowi znajdującemu się w zestawie otrzymujemy całodobowy monitoring pojazdu. Wybierając Mikavi PQ4 Dual unikniesz dalszych wydatków, ponieważ adapter zasilania znajduje się już w zestawie.

Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL
Kamera samochodowa Mio MiVue 846

Odbiornik GPS

Wbudowany w kamerę moduł GPS znacząco zwiększa jej funkcjonalność. Przede wszystkim otrzymujemy możliwość monitorowania swojej prędkości, która zapisywana będzie bezpośrednio na nagraniach. Naturalnie jeśli nie chcemy takiej informacji, zapis prędkości można wyłączyć. Kolejną funkcją modułu GPS jest nanoszenie na nagrany obraz współrzędnych geograficznych, które pomocne będą w ustaleniu miejsca wystąpienia zdarzenia. Jednak to nie wszystko, ponieważ GPS umożliwia synchronizowanie daty i godziny, przez to nie musimy wprowadzać tych danych ręcznie.

WiFi

Kamerę możemy obsługiwać bezpośrednio, za pomocą wyświetlacza i dużych przycisków. Wygodniejszym jednak sposobem będzie połączenie się z kamerą za pomocą telefonu. Jest to wykonalne dzięki umieszczeniu bezpośrednio w module głównym rejestratora modułu WiFi, który potrafi stworzyć sieć, z którą łączymy się za pomocą telefonu. Możemy wtedy zdalnie zarządzać kamerą, czy pobierać nagrane pliki bezpośrednio do pamięci telefonu. Podgląd obrazu w czasie rzeczywistym okaże się pomocny przy odpowiednim umiejscowieniu kamer w pojeździe

screen z aplikacji

Obsługiwane karty pamięci

Jakość nagrań

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą tylną. Kliknij aby powiększyć.

Sprawdź jakość nagrań kamery

Pobierz nagrania skopiowane bezpośrednio z karty pamięci, aby zobaczyć na własne oczy, w jakiej jakości nagrywa wideorejestrator.

Zawartość zestawu

zawartość opakowania box content

Dane techniczne

Waga0,950 kg
Max rozdzielczość video

Full HD

WiFi i aplikacja

Tak

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Klasyczny

Max pojemność pamięci

128GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Kondensator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

Mikavi

Jedynie opinie od użytkowników oznaczonych jako "Zweryfikowany" pochodzą od faktycznych klientów sklepu. Pozostałe opinie nie są weryfikowane, czy zostały opublikowane przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL”