Kamera samochodowa Mio MiVue 812

529,00 

Produkt objęty promocją Mio Cashback!
Sprawdź szczegóły promocji…

Kamera Mio MiVue 812 to solidny rejestrator o znakomitej relacji ceny, do oferowanych funkcji. Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Dzięki przetwornikowi Sony STARVIS oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości 2.5k 30fps lub FHD 1080p 60fps charakteryzujące się szerokim polem widzenia 140 stopni.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 300 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Mio MiVue 812 posiada moduł GPS, który zwiększa  funkcjonalność tego modelu. Kamera potrafi nie tylko rejestrować aktualną prędkość i współrzędne geograficzne pojazdu, ale również ostrzegać kierowcę przed fotoradarami. Rejestrator potrafi zapisywać nagrania 2.5k dzięki sensorowi Sony Starvis, gwarantując czytelne i przejrzyste nagrania nawet w momentach minimalnego oświetlenia. Nie martw się o swój samochód w czasie postoju dzięki automatycznemu trybowi parkingowemu oraz czujnikowi G-Sensor, kamera wykryje każdy wstrząs samochodu i zabezpieczy nagranie przed usunięciem. Jako uzupełnienie polecany jest zakup modułu kamery tylnej Mio MiVue A50, który w łatwy sposób umożliwi rejestrowanie tego, co dzieje się za pojazdem. 

Mocne strony

Sensor Sony STARVIS 2.5k

Dobrej klasy sensor optyczny klasy Mio Night Vision wspomagany jasną optyką z przesłoną F/1.8 zapewnia doskonałą jakość nagrań. Zastosowany przetwornik to jeden z kluczowych elementów warunkujących jakość obrazu, dlatego jego jakość jest tak istotna.

Kamera samochodowa Mio MiVue 812
mio 60 fps

Nagrywanie w 60fps

Podwojenie ilości rejestrowanych klatek znacząco poprawia płynność nagrań zapisywanych przez Mio MiVue 812. Klatkarz 60fps dostępny jest w rozdzielczości Full HD. Efekt zwiększonej płynności widoczny jest zwłaszcza przy poruszających się obiektach.    

Odbiornik GPS

Obecność modułu GPS w kamerze docenią zwłaszcza ci, którzy chcą zapisywać bezpośrednio na nagraniach swoją prędkość. Kamera pozwala również na wyłączenie tej opcji. Kolejną zapisywaną informacją jest nasze położenie geograficzne. Dostęp do lokalizacji umożliwia również automatyczne ustawianie daty bezpośrednio z systemu GPS.

Kamera samochodowa Mio MiVue 846
Kamera samochodowa Mio MiVue 846

Ostrzeganie przed fotoradarami

Dzięki wbudowanej bazie danych o lokalizacji fotoradarów oraz obecności modułu GPS, kamera wie, kiedy kierowca zbliża się do miejsca z kontrolą prędkości. Producent udostępnia bezpłatne aktualizacje bazy lokalizacji fotoradarów. Użytkownik również ma możliwość dodawania 

Kamera posiada funkcję, która pozwala na bezstresowe przeprowadzenie kierowcy przez strefę odcinkowego pomiaru prędkości. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się, że nie byłeś pewien czy odcinkowy pomiar prędkości się zakończył, albo jaką średnią utrzymałeś w trakcie jego pokonywania, to jest to produkt dla ciebie. Kamera potrafi wydawać ostrzeżenie o zbliżaniu się do strefy kontroli, pokazuje jaka jest w niej dopuszczalna prędkość, a także jaka jest średnia prędkość twojego zestawu. Co więcej jesteśmy informowaniu o tym, ile pozostało nam do wyjechania z obszaru kontroli. 

Kamera samochodowa Mio MiVue 812
Kamera samochodowa Mio MiVue 812

Łatwa obsługa

Kamera ma klasyczną formę, z dużym i czytelnym wyświetlaczem, wypełniającym cały tył urządzenia. Dzięki temu jego obsługa nie będzie problematyczna nawet dla osób, nie mających doświadczenia w obsłudze kamer samochodowych

MiVue Manager

Producent udostępnia oprogramowanie MiVue Manager, które daje możliwość prześledzenia trasy pokonanej przez pojazd

Oprogramowanie jest bezpłatne i dostępne dla Windows i MacOS.

Kamera samochodowa Mio MiVue C570
Kamera samochodowa Mio MiVue 812

Szeroki kąt widzenia

Kamera posiada obiektyw widzący w 140 stopniach. Pozwala to na wierne odwzorowanie sytuacji na drodze. Niżej widać zdjęcia z nagrań wykonanych kamerą, dzięki którym ocenić można szerokość widzenia w warunkach ruchu drogowego. 

Automatyczny tryb parkingowy

Mio MiVue 812 znakomicie sprawdzi się jako ochrona zaparkowanego pojazdu. Dzięki pasywnemu trybowi parkingowemu kamera będzie aktywowana po wykryciu wstrząsu. MiVue 812 oferuje jednak wiele więcej. Po dokupieniu dostępnego osobno adaptera stałego zasilania, zyskujemy dostęp do automatycznego trybu parkingowego. Urządzenie będzie wtedy wykrywać również ruch w polu widzenia obiektywu kamery. Jest to rozwiązanie polecane, ponieważ stanowi o wiele wyższy poziom ochrony zaparkowanego pojazdu. 

mio mivue 812 pano
Kamera tylna Mio MiVue A50

Możliwość podłączenia kamery tylnej

Kamera Mio MiVue 812 umożliwia podłączenie modułu kamery tylnej Mio MiVue A50. Dzięki temu otrzymujemy w prosty sposób zestaw dual, który zabezpieczy nasze nagrania z dwóch stron. Kamera tylna zapewnia nagrania w jakości FHD.

Obsługiwane karty pamięci

Jakość nagrań

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą. Kliknij aby powiększyć.

Zawartość zestawu

zawartość opakowania box content

Dane techniczne

Waga 0.4 kg
Max rozdzielczość video

2.5K

WiFi i aplikacja

Nie

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Klasyczny

Max pojemność pamięci

128GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Akumulator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

Mio MiVue

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa Mio MiVue 812”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *