Kamera samochodowa Mio MiVue C588T DUAL

799,00 

Kamera samochodowa Mio MiVue C588T DUAL to zestaw 2 kamer na przód i tył pojazdu. Zapewnia dobrej jakości nagrania w rozdzielczości FHD. Wideorejestrator zasilany jest niezawodnym kondensatorem i posiada wsparcie dla aktywnego trybu parkingowego. Kamera wyróżnia się systemem ostrzegania przed fotoradarami i prowadzeniem przez obszar odcinkowego pomiaru prędkości.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 1000 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Ten zestaw dual zapewnia typową dla Mio bardzo wysoką jakość wykonania oraz rozbudowaną funkcjonalność. Mio MiVue C588T DUAL zasilana jest poprzez niezawodny kondensator. Kamera ma klasyczną budowę, z niewielkim, ale czytelnym ekranem i obsługą za pomocą dobrze wyczuwalnych przycisków. Wideorejestrator potrafi monitorować prędkość pojazdu dzięki wbudowanemu modułowi GPS, a także wydawać ostrzeżenia o fotoradarach. Zestaw wyróżnia się dobrze działającym inteligentnym trybem parkingowym z detekcją ruchu i wstrząsów. Do działania trybu parkingowego konieczne jest podłączenie kamery do kompatybilnego adaptera stałego zasilania

Mocne strony

Sensor Sony STARVIS

Zestaw Mio MiVue to dobrej klasy przetworniki, gwarantujące wysoką jakość obrazu. Zarówno moduł przedni, jak i tylny zapewniają nagrania w rozdzielczości FHD w 30fps oraz posiadają jasną optykę, ze światłem F/1.8.

Kamera tylna w zestawie

W zestawie znajdziesz moduł kamery tylnej Mio MiVue T35. Kamera ta łączona jest z modułem przedni przewodem o długości przekraczającym 8 metrów. Zestaw nadaje się więc również do dużych pojazdów

Szeroki kąt widzenia

Kamera przednia zapewnia pole widzenia sięgające 140 stopni, natomiast moduł tylny 130 stopni. Daje nam to możliwość wiernego zarejestrowania sytuacji rozgrywających się wokół pojazdu

Czytelny ekran

Kamera posiada wyświetlacz o przekątnej 2″. Wyświetla on czytelny obraz, ułatwiając obsługę urządzenia. Po prawej stronie obudowy znajdziemy duże przyciski nawigacyjne o pewnym skoku. 

Kamera samochodowa Mio MiVue 846

Odbiornik GPS

Jeśli tylko chcesz, kamera będzie zapisywała na nagraniach prędkość pojazdu. Istnieje możliwość wyłączenia tej opcji. Kamera pozwala również na zapisywanie lokalizacji. Moduł GPS znajduje się wewnątrz kamery.

Ostrzeganie przed fotoradarami

Kamera posiada znakomity system inteligentnych ostrzeżeń przed fotoradarami. Dzięki wbudowanej bazie danych kamera wie, kiedy pojazd zbliża się do fotoradaru i ostrzega kierowcę. Baza danych jest bezpłatnie aktualizowana przez producenta. 

Kamera samochodowa Mio MiVue 846
Kamera samochodowa Mio MiVue 812

Wybierając kamerę samochodową Mio MiVue C588T otrzymujemy funkcję wspomagania przejazdu przez odcinkowy pomiar prędkości. Kierowca otrzymuje ostrzeżenie o zbliżaniu się do obszaru kontroli, po czym kamera rozpoczyna wyświetlanie informacji, które ułatwiają przejazd. Są to: aktualna prędkość pojazdu, aktualne ograniczenie prędkości na danych obszarze, a także czas i dystans pozostały do końca obszaru odcinkowej kontroli prędkości. 

mio mapa fotoradaró

Baza fotoradarów jest regularnie rozbudowywana. Mapa przedstawia stan na początek 2022 roku. 
Zielonym kolorem zaznaczono obszary objęte odcinkowym pomiarem rędkości.

Automatyczny tryb parkingowy

Automatyczny tryb parkingowy wykrywa ruch za pomocą przedniego modułu i wstrząsy, po czym nagrywa zabezpieczone nagranie. Do poprawnego działania wymagany jest adapter stałego zasilania. Kamera obsługuje funkcję ACC tylko przy zastosowaniu oryginalnego adaptera zasilania. Po włączeniu zapłonu poinformuje nas, jeśli zarejestrowała zdarzenie w trybie parkingowym. Będziemy mieli również możliwość szybkiego odtworzenia nagrania. 

Obsługiwane karty pamięci

Kamera samochodowa Mio MiVue C588T DUAL – Jakość nagrań video

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą tylną. Kliknij aby powiększyć.

Sprawdź jakość nagrań kamery

Pobierz nagrania skopiowane bezpośrednio z karty pamięci, aby zobaczyć na własne oczy, w jakiej jakości nagrywa wideorejestrator.

Jeśli chcesz dokonać szczegółowego porównania gamy modelowej producenta pobierz tabelkę porównującą kamery Mio MiVue.

Zawartość zestawu

Dane techniczne

Waga0,6 kg
Max rozdzielczość video

Full HD

WiFi i aplikacja

Nie

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Klasyczny

Max pojemność pamięci

256GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Kondensator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

Mio MiVue

Jedynie opinie od użytkowników oznaczonych jako "Zweryfikowany" pochodzą od faktycznych klientów sklepu. Pozostałe opinie nie są weryfikowane, czy zostały opublikowane przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa Mio MiVue C588T DUAL”