Promocja!

Kamera samochodowa Nextbase 322GW

559,00 

-7%

Nextbase 322GW to elegancka kamera, nagrywająca w 60fps, z dotykowym ekranem, modułem GPS i obsługą z poziomu aplikacji. Jest to najniższy model Nextbase z obsługą systemu awaryjnego powiadamiania służb o wypadku oraz wsparciem dla dodatkowego modułu kamery.

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa gratis już od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Model 322GW mimo niewygórowanej ceny zapewnia obsługę za pomocą dotykowego ekranu, możliwość połączenia z telefonem poprzez dedykowaną aplikację oraz obsługę modułów z dodatkowymi kamerami. Obecność modułu GPS pozwala na zapisywanie prędkości pojazdu. Użytkowanie ułatwi przemyślany system montażu, a jakość nagrań poprawi jasna optyka. 

Mocne strony

Wysoka jakość nagrań

Kamera potrafi zapisywać materiał w rozdzielczości 1920×1080 pikseli w 60fps, dzięki 2,12MP matrycy. Nagrania cechują się zadowalającą ilością detali, użyteczną czytelnością oraz wysoką płynnością.  

Kamera samochodowa Nextbase 322GW
Kamera samochodowa Nextbase 322GW

Jasny obiektyw

Optyka składająca się z 5 szklanych soczewek cechuje się jasną przysłoną o świetle F/1.6 i pozwala na nagrywanie w 140 stopniach. Jeśli na nagraniach pojawią się denerwujące odblaski, do kamery można zastosować opcjonalny filtr polaryzacyjny.

Hybrydowe mocowanie Click & Go Pro

Dzięki przemyślanemu, aktywnemu uchwytowi mocującemu, możemy łatwo wpinać i wypinać kamerę, bez konieczności podłączania do niej przewodu zasilającego. 

Kamera samochodowa Nextbase 322GW
Kamera samochodowa Nextbase 322GW

Wysokiej klasy wyświetlacz

Jasny wyświetlacz o przekątnej 2,5″ posiada rozdzielczość aż 732×240 pikseli. Dzięki temu nie ma problemów z jego czytelnością, a obsługa jest intuicyjna i odbywa się w sposób dotykowy

Funkcja SOS

Kamera może wezwać służby ratownicze w momencie wypadku, podają dane o lokalizacji pojazdu. Po wykryciu potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia, kamera zainicjuje proces wzywania służb, który kierowca może przerwać w czasie 2 minut, jeśli uzna, że sytuacja nie jest kryzysowa. Stosowne komunikaty pojawiają się wtedy na sparowanym z kamerą telefonie. 

Do poprawnego działania tej funkcji konieczne jest posiadanie kompatybilnego z kamerą telefonu (obsługa Bluetooth w standardzie przynajmniej 4.2), połączonego z kamerą poprzez aplikację MyNextbase Connect, a także subskrypcja w serwisie producenta. Po zakupie kamery otrzymujemy darmowe pierwsze 12 miesięcy subskrypcji. Po tym okresie będziemy mieć możliwość odpłatnego przedłużenia subskrypcji. Miesiąc wiązać się będzie z opłatą 19,99zł, rok 199zł, okres 3 lat 399zł.

Nextbase 622GW pano
Kamera samochodowa Nextbase 322GW

Tryb parkingowy

Kamera posiada pasywny tryb parkingowy. Zasilana jest wbudowaną baterią litowo-polimerową o pojemności 280mAh, pozwalającą na ok. 15 minut nagrań, która pozwala na pracę w pasywnym trybie parkingowy, reagującym na wstrząsy.

Tryb parkingowy posiada możliwość dezaktywacji w ustawieniach urządzenia. 

Aby wydłużyć możliwy czas rejestrowania materiału w trybie parkingowym wymagane jest podłączenie do adaptera stałego zasilania

Wysoka jakość wykonania

Kamera jest wykonana w sposób niebudzący obaw o jej solidność. Użyte tworzywa sztuczne są wysokiej klasy, a pewność magnetycznego mocowania nie budzi zastrzeżeń. 

Kamera samochodowa Nextbase 322GW
nextbase app 622gw

Aplikacja mobilna

Aplikacja MyNextbase Connect umożliwia łatwe zarządzanie kamerą. Pozwala na aktualizowanie wideorejestratora, pobieranie nagrań bezpośrednio do pamięci telefonu, czy zmianę ustawień. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play lub App Store.

Aplikacja PC

MyNextbase Player dla systemów Windows oraz macOS. Pozwala ona na odtwarzanie, edytowanie oraz udostępnianie nagrań wykonanych za pomocą kamery. W czasie odtwarzania nagrań w aplikacji mamy dostęp do aktualnej prędkości, położenia pojazdu i oddziaływujących na niego przeciążeń. Obliczana jest również średnia prędkość przejazdu. Z poziomu komputera możemy również dokonywać aktualizacji oprogramowanie układowego kamery, a także przesyłać nagrania do chmury Nextbase, w której to nagrania nieodpłatnie będą znajdowały się przez 30 dni. 

nextbase player

Dołącz dodatkowy moduł kamery!

Kamera Nextbase 322GW pozwala na podłączenie opcjonalnego modułu z kamerą kabinową, tylną, lub montowaną na tylną szybę

Jedynie modele Nextbase 322GW, 422GW, 522GW oraz 622GW są kompatybilne z dodatkowym modułem kamerowym.

Obsługiwane karty pamięci

Zawartość zestawu

Porównanie kamer Nextbase

nextbase porównanie modeli

Dane techniczne

Waga0,330 kg
Max rozdzielczość video

Full HD

WiFi i aplikacja

Tak

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Pasywny

Wyświetlacz LCD

Dotykowy

Max pojemność pamięci

128GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Przyssawka do szyby, Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Akumulator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

Nextbase

Jedynie opinie od użytkowników oznaczonych jako "Zweryfikowany" pochodzą od faktycznych klientów sklepu. Pozostałe opinie nie są weryfikowane, czy zostały opublikowane przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, jednak nie ingerujemy w ich treść. Nie publikujemy opinii sponsorowanych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa Nextbase 322GW”