Promocja!

Kamera samochodowa Nextbase 422GW

789,00 

-1%

Nextbase 422GW łączy najwyższą jakość wykonania z szeroką funkcjonalnością. Kamera rejestruje znakomicie wyglądające nagrania w rozdzielczości 2.5K. Obsługa odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego, bądź aplikacji na telefonie. 

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 30 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Model 422GW to niezwykle solidnie wykonana propozycja w swojej półce cenowej. Kamera łączy rozbudowaną funkcjonalność znaną z wyższych modeli tego producenta z atrakcyjniejszą ceną. 

Mocne strony

Wysoka jakość nagrań

Atutem kamery jest wysoka jakość nagrań. Zawdzięcza ją 4MP matrycy, pozwalającej na nagrywanie materiału w rozdzielczości 2.5K przy 30fps. Jasny obiektyw poprawia jakość w warunkach nocnych. 

Kamera samochodowa Nextbase 422GW
Kamera samochodowa Nextbase 422GW

Niezwykle jasny obiektyw

Optyka składająca się z 5 szklanych soczewek cechuje się niezwykle jasną przysłoną o świetle F/1.3 i pozwala na nagrywanie w 140 stopniach. Jeśli na nagraniach pojawią się denerwujące odblaski, do kamery można zastosować opcjonalny filtr polaryzacyjny, lub wybrać model Nextbase 522GW, który posiada filtr zintegrowany

Hybrydowe mocowanie Click & Go Pro

Dzięki przemyślanemu, aktywnemu uchwytowi mocującemu, możemy łatwo wpinać i wypinać kamerę, bez konieczności podłączania do niej przewodu zasilającego. 

Kamera samochodowa Nextbase 422GW
Kamera samochodowa Nextbase 422GW

Wysokiej klasy wyświetlacz

Jasny wyświetlacz o przekątnej 2,5″ posiada rozdzielczość aż 732×240 pikseli. Dzięki temu nie ma problemów z jego czytelnością, a obsługa jest intuicyjna i odbywa się w sposób dotykowy

Obsługa głosowa

Kamera potrafi komunikować się z urządzeniami zgodnymi z systemem Alexa Voice Control. Dzięki temu możemy w sposób głosowy zarządzać kompatybilnymi urządzeniami, przełączać utwory muzyczne, czy odbierać połączenia.  

Nextbase 622GW pano
Nextbase 622GW pano

Funkcja SOS

Kamera może wezwać służby ratownicze w momencie wypadku, podają dane o lokalizacji pojazdu. Po wykryciu potencjalnie niebezpiecznego zdarzenia, kamera zainicjuje proces wzywania służb, który kierowca może przerwać w czasie 2 minut, jeśli uzna, że sytuacja nie jest kryzysowa. Stosowne komunikaty pojawiają się wtedy na sparowanym z kamerą telefonie. 

Do poprawnego działania tej funkcji konieczne jest posiadanie kompatybilnego z kamerą telefonu (obsługa Bluetooth w standardzie przynajmniej 4.2), połączonego z kamerą poprzez aplikację MyNextbase Connect, a także subskrypcja w serwisie producenta. Po zakupie kamery otrzymujemy darmowe pierwsze 12 miesięcy subskrypcji. Po tym okresie będziemy mieć możliwość odpłatnego przedłużenia subskrypcji. Miesiąc wiązać się będzie z opłatą 19,99zł, rok 199zł, okres 3 lat 399zł.

Tryb parkingowy

Kamera posiada pasywny tryb parkingowy. Zasilana jest wbudowaną baterią litowo-polimerową o pojemności 280mAh, pozwalającą na ok. 15 minut nagrań, która pozwala na pracę w pasywnym trybie parkingowy, reagującym na wstrząsy.

Jeśli nie zależy nam na wykrywaniu wstrząsów, tryb parkingowy można łatwo wyłączyć.

Aby wydłużyć możliwy czas rejestrowania materiału w trybie parkingowym wymagane jest podłączenie do adaptera stałego zasilania

Kamera samochodowa Nextbase 422GW
Kamera samochodowa Nextbase 422GW

Wysoka jakość wykonania

Kamera jest dobrze wykonana. Zarówno samo urządzenie, jak i uchwyt mocujący to wysokiej klasy tworzywo sztuczne. Uchwyt trzyma się pewnie dzięki magnetycznemu mocowaniu. 

Aplikacja mobilna

Aplikacja MyNextbase Connect umożliwia łatwe zarządzanie kamerą. Pozwala na aktualizowanie wideorejestratora, pobieranie nagrań bezpośrednio do pamięci telefonu, czy zmianę ustawień. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play lub App Store.

nextbase app 622gw
nextbase player

Aplikacja PC

MyNextbase Player dla systemów Windows oraz macOS. Pozwala ona na odtwarzanie, edytowanie oraz udostępnianie nagrań wykonanych za pomocą kamery. W czasie odtwarzania nagrań w aplikacji mamy dostęp do aktualnej prędkości, położenia pojazdu i oddziaływujących na niego przeciążeń. Obliczana jest również średnia prędkość przejazdu. Z poziomu komputera możemy również dokonywać aktualizacji oprogramowanie układowego kamery, a także przesyłać nagrania do chmury Nextbase, w której to nagrania nieodpłatnie będą znajdowały się przez 30 dni. 

Dołącz dodatkowy moduł kamery!

Kamera Nextbase 422GW pozwala na podłączenie opcjonalnego modułu z kamerą kabinową, tylną, lub montowaną na tylną szybę

Jedynie modele Nextbase 322GW, 422GW, 522GW oraz 622GW są kompatybilne z dodatkowym modułem kamerowym.

Obsługiwane karty pamięci

Zawartość zestawu

Porównanie kamer Nextbase

nextbase porównanie modeli

Dane techniczne

Waga0,330 kg
Max rozdzielczość video

2.5K

WiFi i aplikacja

Tak

Odbiornik GPS

Tak

Tryb parkingowy

Pasywny

Wyświetlacz LCD

Dotykowy

Max pojemność pamięci

128GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Przyssawka do szyby, Taśma samoprzylepna

Wbudowane zasilanie

Akumulator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

Nextbase

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamera samochodowa Nextbase 422GW”