MBG Line HS900 PRO Opcja cofania

549,00 

Moduł główny kamery mocowany jest bezpośrednio na lusterko w pojeździe. Jego forma sprzyja dyskrecji, ponieważ z zewnątrz trudno dostrzec, że moduł jest zainstalowany. O dobrej jakości nagrania dba sensor Sony, który rejestruje bogate w detale nagrania w rozdzielczości 2.5K przy 30fps. HS900 PRO posiada możliwość użycia modułu tylnego w roli kamery cofania. Moduł tylny rejestruje obraz w rozdzielczości FHD 1080p. 

Brak w magazynie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

  • Większość produktów wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa do paczkomatu gratis od 500 zł
  • Bezpłatny zwrot zakupów do 20 dni
  • Błyskawiczne i bezpieczne płatności Przelewy24

Przelewy24 pasek popularne płatności

Opis produktu

Zestaw dual który łączy w sobie wygodę użytkowania, wysoką jakość nagrań, jak i ułatwienia podczas prowadzenia pojazdu. Moduł główny kamery jest wygodnie montowany na lusterko wsteczne za pomocą opasek elastycznych. Zapewnia to dyskrecję montażu oraz łatwy podgląd, ponieważ ekran znajduje się w miejscu, na które kierowca będzie instynktownie spoglądał. Dzięki wielkiemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 10 cali obsługa jest bajecznie prosta. Możliwość przełączania widoku z kamer za pomocą przesunięcia palcem. Wodoodporna kamera tylna ułatwi skomplikowane manewry parkingowe, wyświetlając na ekranie głównym obraz z naniesionymi liniami pomocniczymi.

Mocne strony

Kamera lusterkowa MBG Line HS900 PRO Opcja cofania

Duży ekran dotykowy

Kamera wyposażona jest w duży i wyraźny ekran dotykowy. Daje on wyraźny obraz podczas podglądu z kamery tylnej oraz ułatwi zmianę ustawień urządzenia. Na ekranie mamy możliwość wyświetlania zegara.

Dyskretna i wodoodporna kamera tylna

Kamera tylna jest niewielka oraz odporna na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu jej montaż nie będzie nastręczał problemów. Z modułem głównym łączy się za pomocą przewodu o długości 6.5 metra.

Kamera lusterkowa MBG Line HS900 PRO Opcja cofania
Kamera lusterkowa MBG Line HS900 PRO Opcja cofania

Pasywny i aktywny tryb parkingowy

HS900 PRO zapewnia bardzo rozbudowany tryb parkingowy. Kamera umożliwia nam wybór. Posiada zarówno pasywny tryb z detekcją wstrząsów, jak i tryb aktywny. W przypadku wybrania trybu pasywnego, po wykryciu uderzenia, kamera rozpocznie rejestrację nagrania, natomiast gdy wstrząsy ustaną powróci do stanu czuwania. W trybie aktywny, który wymaga dokupienia adaptera zasilania, możliwe jest nagrywanie w trybie timelapse, po wyłączeniu zapłonu. Polecamy zwłaszcza to drugie rozwiązanie, jako zapewniające ciągły monitoring pojazdu.

Szeroki kąt widzenia

Producent chwali się niezwykle szerokim kątem widzenia modułu przedniego, który wynosi aż 170 stopni. Moduł tylny zapewnia natomiast przyzwoity kąt widzenia 130 stopni. Dzięki temu urządzenia potrafi rejestrować bardzo dużą część tego, co rozgrywa się wokół pojazdu. Zdjęcia z nagrań dostępne są poniżej. Można na ich podstawie zobaczyć jak wiele potrafią rejestrować kamery HS900 PRO.

Kamera lusterkowa MBG Line HS900 PRO Opcja cofania
Kamera lusterkowa MBG Line HS900 PRO Opcja cofania

Dwie kamery w zestawie

HS900 PRO to zestaw 2 kamer. Zarówno moduł przedni jak i tylny potrafią jednocześnie rejestrować nagrania. Dodatkowo moduł tylny może służyć w charakterze kamery cofania. Jednoczesny podgląd na to, co z przodu i z tyłu pozwala lepiej ocenić sytuację drogową w momencie pojawienia się takiej potrzeby. Zestawy dual są polecanym rozwiązaniem, ponieważ zapewniają również oczy z tyłu głowy”.

Sensor Sony 

Moduł główny kamery oparty jest o znakomity przetwornik Sony. Jest to matryca IMX335, która cechuje się bardzo dobrą jakością obrazu. Nagrania są bogate w szczegóły i pozostają czytelne nawet w słabszym świetle. 

Kamera samochodowa Mikavi PQ4 DUAL

Obsługiwane karty pamięci

Jakość nagrań

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą przednią. Kliknij aby powiększyć.

Stopklatki wycięte z nagrań wykonanych kamerą tylną. Kliknij aby powiększyć.

Sprawdź jakość nagrań kamery

Pobierz nagrania skopiowane bezpośrednio z karty pamięci, aby zobaczyć na własne oczy, w jakiej jakości nagrywa wideorejestrator.

Zawartość zestawu

zawartość opakowania box content

Dane techniczne

Waga0,800 kg
Max rozdzielczość video

2.5K

WiFi i aplikacja

Nie

Odbiornik GPS

Opcjonalny

Tryb parkingowy

Aktywny

Wyświetlacz LCD

Dotykowy

Max pojemność pamięci

128GB

Ręczne zabezpieczanie plików

Tak

Sposób montażu

Gumy elastyczne

Wbudowane zasilanie

Akumulator

Rodzaj gniazda zasilania

mini-USB

Autostart

Tak

Nagrywanie w pętli

Tak

Producent

MBG Line

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MBG Line HS900 PRO Opcja cofania”