Koszyk

Strefa Marki 70mai

Firma 70mai zyskała dużą popularność na polskim rynku, w czym pomogła przynależność do ekosystemu Xiaomi.

kamery samochodowe zbiorcze min różne grupowe zdjęcie

Kamery samochodowe 70mai

Trzonem oferty produktowej 70mai są samochodowe rejestratory jazdy. Dały się one poznać jako produkty o dużych możliwościach w stosunku do rozsądnie skalkulowanej ceny. Utrzymują one spójny, minimalistyczny design i wysoką jakość wykonania. Zachęcamy w tym miejscu do zapoznania się z naszym wpisem omawiającym rodzinę produktów 70mai.

70mai mix kamery mix pano

70mai 1S

Kamera 70mai M300 to niewielka i dyskretna propozycja w niższej półce cenowej. Atutem urządzenia jest prostota obsługi za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji oraz rzadko występująca możliwość sterowania za pomocą komend głosowych. Zapewnia nagrania w rozdzielczości FHD (1080p) o szeroki polu widzenia 130 stopni. Patrząc na uzyskiwane prze model 1S rezultaty przez pryzmat ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za tą kamerę, należy stwierdzić, że wypada bardzo pozytywnie.

 

70mai M300

Kamera 70mai M300 to niewielka i dyskretna propozycja w niższej półce cenowej. Atutem urządzenia jest prostota obsługi za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji. Zapewnia nagrania w rozdzielczości Super FHD (1296p) o szeroki polu widzenia 140 stopni. Podwyższona rozdzielczość nagrań daje wymierne korzyści pod względem lepszej czytelności kluczowych elementów. Mając na uwadze niską cenę jest to niebagatelny atut tego wideorejestratora. 

70mai A400

Ponieważ kamera 70mai A400 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych stanowić będzie znakomitą propozycję dla chcących wyróżnić się z tłumu posiadaczy czarnych urządzeń. Atutem kamery jest prostota obsługi zarówno bezpośrednio z poziomu ekranu urządzenia, jak i za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji. Zapewnia nagrania w rozdzielczości QHD 2.5K o bardzo szeroki polu widzenia 145 stopni. Możliwość opcjonalnego podłączenie modułu kamery tylnej RC09, za pomocą którego zarejestrujesz sytuacje drogowe także z tyłu pojazdu w rozdzielczości Full HD.

 

70mai A500S

Wideorejestrator 70mai A500S PRO Plus+ to jeden z bestsellerowych produktów w swojej klasie cenowej. Kamera jest solidnie wykonana i ma dyskretny kształt. Atutem urządzenia jest prostota obsługi zarówno bezpośrednio z poziomu ekranu urządzenia, jak i za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji. Przede wszystkim zaskakuje jednak genialną jakością nagrań dzięki sensorowi Sony STARVIS IMX335 nagrywającemu w rozdzielczości 2.5K. W porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi pozytywnie zaskakuje zwłaszcza jakość po zmroku. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS kamera może umieszczać na filmach również informację o lokalizacji i aktualnej prędkości. Możliwość opcjonalnego podłączenie modułu kamery tylnej RC09, za pomocą którego zarejestrujesz sytuacje drogowe także z tyłu pojazdu w rozdzielczości Full HD.

70mai A800S

A800S umożliwi wejście w świat rejestratorów o rozdzielczości 4K. Zwiększona rozdzielczość przekłada się na imponujący poziom szczegółowości zwłaszcza w warunkach dobrego oświetlenia. Na nagraniach o szerokim polu widzenia 140 stopni widać każdy detal. Sensor Sony STARVIS IMX415 sprawia, że również po zmroku zachowana zostaje bardzo dobra jakość obrazu. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS kamera może umieszczać na filmach również informację o lokalizacji i aktualnej prędkości. Atutem urządzenia jest prostota obsługi zarówno bezpośrednio z poziomu ekranu urządzenia, jak i za pomocą dedykowanej, spolszczonej aplikacji. Możliwość opcjonalnego podłączenie modułu kamery tylnej RC09, za pomocą którego zarejestrujesz sytuacje drogowe także z tyłu pojazdu w rozdzielczości Full HD.

Kamery w wersjach dual

Modele wideorejestratorów takie jak A400, A500S i A800S występują również w wariantach dual. Dzięki temu otrzymujemy również możliwość monitorowania tego, co dzieje się za pojazdem. Jeśli nie jesteśmy przekonani do konieczności zakupu zestawu dual od razu, mamy możliwość dokupienia kompatybilnej kamery tylnej później.

kamera tylna 70mai rc09 a400

Ekosystem 70mai

70mai to nie tylko kamery, ale również akcesoria, których to ilość może świadczyć o sile systemu. Uwagę zwracają filtry polaryzacyjne do kamer. O tym, gdzie i dlaczego warto z nich korzystać dowiesz się z naszego artykułu o przydatności filtrów polaryzacyjnych.

70mai mix kamery mix pano
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.