Koszyk

Strefa Marki Mio

logo mio pano 21 9

Firma Mio jest znana na polskim rynku od wielu lat. Ten koreański producent zasłynął z produkcji solidnych nawigacji i wideorejestratorów samochodowych. Produkty tej marki stawiają mocny nacisk na lokalizację, od dłuższego czasu spolszczone mają nie tylko instrukcje i menu urządzeń, ale również wydawane komunikaty głosowe. Urządzenia Mio cechują się dobrą jakością wykonania, z użyciem przyjemnych w dotyku tworzyw sztucznych o nienagannym spasowaniu. 

Mio MiVue C450 pano

Mio MiVue

MiVue to nazwa linii kamer samochodowych. Na tle konkurencji wyróżniają się one funkcjami wsparcia kierowcy. Mio od dłuższego czasu kładzie nacisk na to, aby modele z funkcją GPS potrafiły wydawać ostrzeżenia przed fotoradarami. Funkcja ta działa na terenie Polski, a producent nie zapomina o bezpłatnej aktualizacji jej bazy. Dodatkowo unikalną na rynku wideorejestratorów jest możliwość ułatwiania przejazdu przez strefę odcinkowego pomiaru prędkości. Kamera ostrzega, że zbliżamy się do strefy pomiaru, a następnie pokazuje czas i dystans pozostały do jego końca, wraz z wyświetlaniem aktualnego ograniczenia i naszej chwilowej prędkości. 

Mio MiVue C440

Kamera Mio MiVue C440 to prosty w obsłudze i montażu model. Stanowi prostszą i tańszą wersję C450, która pozbawiona została modułu GPS. Duży i wyraźny ekran o przekątnej 3 cali zapewni doskonały podgląd obrazu, a wygodne przyciski dotykowe pod ekranem pomogą w szybkiej nawigacji po menu kamery. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości FHD (1080p) o szerokim polu widzenia 130 stopni.

Mio MiVue C450

Kamera Mio MiVue C450 to wzbogacony o moduł GPS wariant MiVue C440. Wbudowany GPS znacząco zwiększa funkcjonalność kamery. Umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Duży i wyraźny ekran o przekątnej 3 cali zapewni doskonały podgląd obrazu, a wygodne przyciski dotykowe pod ekranem pomogą w szybkiej nawigacji po menu kamery. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości FHD (1080p) o szerokim polu widzenia 130 stopni.

Mio MiVue C540

Kamera Mio MiVue C540 to prosty w obsłudze i montażu model znanego producenta. Kamera jest solidnie wykonana i niewielka. Sensor Sony Exmor IMX323 jest gwarancją jakości filmów.  Zapewnia nagrania w rozdzielczości FHD (1080p) o szeroki polu widzenia 130 stopni.

Mio MiVue C570

Kamera Mio MiVue C570 to starszy odpowiednik modelu C540 o bardzo zbliżonym wyglądzie. Funkcjonalność została rozbudowana względem C540 o moduł GPS i lepszej klasy sensor Sony Starvis IMX307. Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości FHD (1080p) o szerokiemu polu widzenia 150 stopni.

Mio MiVue 812

Kamera Mio MiVue 812 pierwszy z przedstawicieli bardziej zaawansowanych modeli Mio MiVue. Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości 2.5k 30fps lub FHD 1080p 60fps o szerokiemu polu widzenia 140 stopni.

Mio MiVue 818

Kamera Mio MiVue 818 to bardziej zaawansowany bliźniak modelu 812. Dzięki modełowi Bluetooth pozwala na włączenie WiFi w kamerze bezpośrednio z poziomu telefonu. Dzięki stałemu przesyłaniu danych poprzez moduł Bluetooth mamy dostęp do dziennika podróży, który zawiera raport z przebiegu pojazdu wraz z wyodrębnionymi trasami przejazdów. Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Ponadto model ten oferuje funkcję znajdź mój zaparkowany samochód. Dzięki modułowi GPS zbierającemu dane o pozycji oraz modułowi Bluetooth przesyłającymi w sposób ciągły dane do połączonego telefonu, otrzymujemy dostęp do podglądu miejsca, w którym zaparkowaliśmy nasz pojazd. Reszta specyfikacji pozostaje niezmienna względem modelu 812.

Mio MiVue 846

Kamera Mio MiVue 846 to jedna z nielicznych kamer z trybem HDR, dającym szansę na odczytywanie tablic rejestracyjnych w warunkach niskiego poziomu oświetlenia.  Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości FHD 1080p 60fps o szerokiemu polu widzenia 150 stopni.

Mio MiVue 866

Kamera Mio MiVue 866 to prosty w obsłudze i montażu model znanego producenta. Wbudowany GPS umożliwia zapisywanie bieżącej prędkości pojazdu oraz ostrzega przed fotoradarami. Dzięki przetwornikowi Sony Starvis oraz jasnej optyce nagrania prezentują się znakomicie również przy niewielkiej ilości światła. Zapewnia on nagrania w rozdzielczości FHD 1080p 60fps o szerokiemu polu widzenia 150 stopni.

Ekosystem Mio

W uzupełnieniu do kamer samochodowych producent ma w ofercie szeroką gamę akcesoriów do swoich produktów. Do kompatybilnych modeli dołączyć możemy moduły tylne, które umożliwią monitorowanie również tego, co dzieje się za pojazdem. Adaptery stałego zasilania pozwolą zwiększyć funkcjonalność parkingową kamer samochodowych. W razie potrzeby dokupić można również mocowania

Mio MiVue C450 pano
Doświadczenie i specjalizacja

W branży samochodowych rejestratorów jazdy działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

Darmowa dostawa 24h

Zamówienia o wartości już od 500 zł objęte są bezpłatną dostawą.

Zakupy bez ryzyka

Masz aż 20 dni od otrzymania przesyłki na bezkosztowy zwrot zamówienia.

Bezpieczne płatności online

Zapłać szybko i bezpiecznie przelewem, BLIK'iem, kartą lub poprzez Google / Apple Pay.